Zatopiony. Jest decyzja ws. Stanisława Pięty

Zatopiony. Jest decyzja ws. Stanisława Pięty Źródło: screen youtube.com/Wiadomości

Romans Stanisława Pięty w ostatnich dniach jest najgorętszym tematem w mediach. Poseł PiS znany jest z konserwatywnych poglądów. Teraz polityk poniesie konsekwencje swojego zachowania. Stanisław Pięta bez wątpienia stracił swoją wiarygodność.

Romans polityka został ujawniony przez media. Jego kochanka wyjawiła wszystko w wywiadzie. Para poznała się podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Polityk miał obiecać modelce wspólne życie i dzieci. Padła też propozycja pracy w państwowej spółce. Stanisław Pięta zaprzeczał, że miał kochankę jednak teraz jego wiarygodność zdecydowane spadła. Polityk znany jest z konserwatywnych poglądów. Wypowiadał się też wielokrotnie w obronie katolickich wartości. Zdrada żony zdecydowanie nie pasuje do wartości, o których mowa. Teraz polityk musi się liczyć z partyjną karą za swoje zachowanie.

Stanisław Pięta odpowie za swój romans z Izabelą Pek

Według ustaleń wp.pl w przyszłym tygodniu zbierze się prezydium PiS w sprawie Pięty. Polityk jest członkiem komisji ds. specsłużb oraz komisji badającej sprawę Amber Gold. Według nieoficjalnych źródeł przewodnicząca Małgorzata Wasserman jest wściekła na Stanisława Piętę. - Najchętniej pozbyłaby się Staszka ze swojego zespołu, nie tylko przez tę sprawę. Facet po prostu nic kompletnie do komisji nie wnosił. A to "łajno" z romansem będzie się za nim ciągnęło już zawsze. On ma zerową wiarygodność, moralnie leży - mówi rozmówca wp.pl. Jednak to nie sam romans w tej sprawie jest najgorszy. Kropką nad i w tej sytuacji jest fakt, że poseł powoływał się na znajomości w wojsku i w różnych spółkach. Miał też proponować modelce prace w jednej z nich. - Obyczajówkę za uszami ma każda partia. Niech pan zauważy - politycy PO w ogóle sprawy romansu nie podnoszą. Ale jest coś istotniejszego w tym wszystkim: powoływanie się na znajomości w spółkach i wojsku, co robił Pięta, obietnice załatwienia pracy. Prezes ma na to alergię - dodaje kolejny rozmówca serwisu. Bez wątpienia nad Stanisławem Piętą zawisły czarne chmury. Jego los polityczny jest już praktycznie przypieczętowany. W obliczu tych wszystkich obciążających go słów i wydarzeń mało kto już wierzy, że wróci w łaski swojej partii. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszystkie media poinformowały, że znany dziennikarz nie żyje. Właśnie pojawił się na konferencji!
  2. Politycy posypali głowy popiołem. Komitet PiS przeprasza niepełnosprawnych
  3. PiS płaci za kobiece piersi! Córka Macierewicza dostała sporą kasę
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News