Zawieszony w PiS poseł skandalista wraca do partii z hukiem! Ręce opadają

Zawieszony w PiS poseł skandalista wraca do partii z hukiem! Ręce opadają

Stanisław Pięta kilka miesięcy temu skradł uwagę wszystkich Polaków. Jego domniemany romans z Izabelą Pek odbił się głośnym echem, zarówno w mediach, jak i w polityce. Pięta został zawieszony w prawach członka partii Prawa i Sprawiedliwości. Teraz jednak wraca z hukiem, bo... żona mu wybaczyła?

Stanisław Pięta miał się wdać w romans z Izabelą Pek, o czym sama zainteresowana poinformowała Fakt. Temat szybko podchwyciły największe media w Polsce, a partia, która promuje wartości rodzinne i katolickie, została mocno skrytykowana za utrzymywanie niewiernego męża. Posła Piętę ostatecznie zawieszono w prawach członka PiS, zabroniono mu także udziału w ważnych sejmowych komisjach. Teraz jednak okazuje się, że Stanisław Pięta wraca, choć może nie od razu. Pewne jest jednak, że Jarosław Kaczyński nie wyrzuci go z Prawa i Sprawiedliwości.

Prezes nie wyrzucił posła. Stanisław Pięta wróci do polityki!

Jak się okazuje, zawieszenie w prawach członka partii było jedynym sposobem, który wykorzystano do ukarania polityka. Nie zostanie on na stałe usunięty z PiS. Pięta twierdzi, że pogodził się z żoną i wszystko w ich relacjach rodzinnych wróciło do normy. O sprawie dokładniej opowiedział szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Stwierdził, że postępowanie nadal "trwa" i nie może nic więcej na ten temat pewnego powiedzieć. Jednak kilkoro anonimowych członków PiS przekonuje, że gdyby prezes chciał pozbyć się Pięty, odsunąłby go od partii natychmiast. Tymczasem opóźnia się koniec postępowania - być może politycy myślą, że Polacy zapomną o skandalicznym zachowaniu posła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Matczyna emerytura także dla... mężczyzn. Beata Szydło ujawnia od kiedy
  2. Rydzyk znowu żebrze o pieniądze! Polacy nie mogą uwierzyć, co za tupet
  3. Słowa Leszka Millera na pogrzebie syna rozrywają serce. To straszne
  4. Czy psy idą do nieba? Szokujące słowa papieża Franciszka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News