Ujawniono prywatne rozmowy posła! Jest już po nim

Ujawniono prywatne rozmowy posła! Jest już po nim Źródło: Fot. Flickr/Kancelaria Sejmu

Stanisław Pięta znalazł się jakiś czas temu na nagłówkach wszystkich polskich gazet. Poseł Prawa i Sprawiedliwości miał bowiem wdać się w romans z młodszą od siebie modelką, chociaż jednocześnie żył w związku małżeńskim. Co zadziwiające, światło dzienne ujrzały właśnie kolejne rozmowy polityka z Izabelą Pęk.

Jak twierdzi rzekoma kochanka Pięty, miała ona poznać posła w czasie obchodów rocznicy smoleńskiej. Ujawniła, iż później spotykali się w pokoju hotelowym, a przedstawiciel PiS obiecywał jej wspólną przyszłość.

Stanisław Pięta w centrum skandalu

Po jakimś czasie Pięta zdecydował się jednak ponoć wrócić do żony, której prawdopodobnie nigdy nie chciał opuszczać. Złość i zawód Pęk sprawiły, że udała się z tą sprawą do mediów. Co ciekawe, poza wizjami stałego związku i rodzicielstwa, poseł miał roztaczać przed kochanką plany załatwienia jej pracy w państwowym przedsiębiorstwie. Sama Pęk twierdzi, że chciała zostać "zwykłym urzędnikiem, gdzieś w Sejmie czy rządzie".

Zaskakujące działania polityka PiS

Jak przekazali dziennikarze "Faktu", Pięta zapewnił kochance zatrudnienie w Polskiej Spółce Gazownictwa z pominięciem standardowych procedur. Kobieta nie chciała jednak podjąć się tej pracy, więc kochanek spróbował kolejny raz, w PKN Orlen. Ostatecznie Pęk nie otrzymała jednak szansy w przedsiębiorstwie. Poseł twierdzi stanowczo, iż wcale nie zamierzał jej niczego ułatwiać. Chciał jedynie, aby dostała "możliwość przejścia procedury, którą musi przejść każdy pracownik ubiegający się o pracę". Jeżeli okaże się, że ujawnione rozmowy są prawdziwe, Pięcie będzie naprawdę trudno uniknąć konsekwencji, które obecnie nad nim wiszą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie
  2. PiS błaga o pomoc Donalda Tuska. Kaczyński będzie wściekły
  3. Dramatyczne doniesienia z więzienia. „Zbigniew Stonoga umiera”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News