To tu romansował poseł Pięta z Izabelą! Miejsce nietypowe i... mroczne

To tu romansował poseł Pięta z Izabelą! Miejsce nietypowe i... mroczne

Stanisław Pięta nie ma ostatnio dobrej prasy. Tabloidy, kiedy tylko podejmują jego temat, rozpisują się głównie o romansie polityka PiS, który ujawniła światu porzucona przez niego później kochanka. Co chwila w sprawie wychodzą kolejne "rewelacje". Tym razem chodzi o miejsce spotkań posła i kochanki.

Stanisław Pięta stał się w czerwcu, całkiem znienacka, jednym z głównych celów mediów plotkarskich. Światło dzienne ujrzał romans Pięty z Izabelą Pek, modelką poznaną na manifestacjach smoleńskich. Nie byłoby może takiego zamieszania, gdyby nie wcześniejsza postawa i prezentowany przez posła światopogląd. Wiele razy twierdził, że osoby LGBT oraz wartości europejskie zagrażają instytucji rodziny.

Stanisław Pięta i jego romans

Sam jednak, jako poseł partii konserwatywnej, a prywatnie mąż i ojciec, wdał się w płomienny romans z nowo poznaną, samotną kobietą. Obiecał je wpływy i pracę w jednej ze spółek Skarbu Państwa. Romans zakończył się jednak bardzo szybko. Poseł porzucił kochankę i jakby nigdy nic skupił się na życiu swojej rodziny. "Fakt" podsumował tą historię bardzo ostrym tytułem "Obiecał jej ślub i dzieci, a porzucił jak śmieć". Teraz do sieci docierają kolejne wątki ws. posła Pięty. Jeden z internautów puścił w obieg zdjęcie jak razem z Izabelą siedzą na ławce. Zaskakuje jednak sceneria, gdyż z fotografii wynika, że dwójka spotykała się na... cmentarzu. Trzeba przyznać, że tak przygnębiające i mroczne miejsce to nie pierwsza rzecz, o której myśli się, kiedy przychodzi nam do głowy romantyczna schadzka.

Zawieszony w partii, rzecznik: "Żona go wspiera"

Poseł Stanisław Pięta został, po ujawnieniu całej historii, zawieszony w partii. W ostatnich dniach głos zabrał rzecznik dyscyplinarny PiS. Zakomunikował lakonicznie, że "poseł Pięta i jego żona chcą, by ta rodzina przetrwała. Wspierają się nawzajem" – powiedział europoseł Karol Karski, rzecznik dyscypliny partyjnej Prawa i Sprawiedliwości cytowany przez portal Telewizji Republika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ – Chodzi o to, by nie wchodzić z butami w życie rodziny. Żona [posła Pięty - red.] stoi przy nim twardo i wspiera go w tej sytuacji. Mamy sytuację, w której mogło dojść do rozbicia rodziny pana posła - dodaje rzecznik dyscyplinarny. Dodał też, że przy wielu wzajemnych zaprzeczeniach posła i jego kochanki sprawy są "trudne do udowodnienia". Inaczej widzą to redaktorzy tabloidów, którzy bez pardonu poświęcają swoje kolumny na sekswątek posła Pięty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
  2. Pięta (PiS) do Ślązaków: Korfanty i Mackiewicz kazaliby do was strzelać
  3. Wyznanie nauczyciela: „Przychodzę na lekcje pijany. Nikt mnie nie złapał”
  4. 5 rzeczy, które na pewno robisz, a mogą zabić twojego psa
Następny artykuł