Stanisław Pięta nie ma ostatnio dobrej prasy. Tabloidy, kiedy tylko podejmują jego temat, rozpisują się głównie o romansie polityka PiS, który ujawniła światu porzucona przez niego później kochanka. Co chwila w sprawie wychodzą kolejne „rewelacje”. Tym razem chodzi o miejsce spotkań posła i kochanki.

Stanisław Pięta stał się w czerwcu, całkiem znienacka, jednym z głównych celów mediów plotkarskich. Światło dzienne ujrzał romans Pięty z Izabelą Pek, modelką poznaną na manifestacjach smoleńskich.

Nie byłoby może takiego zamieszania, gdyby nie wcześniejsza postawa i prezentowany przez posła światopogląd. Wiele razy twierdził, że osoby LGBT oraz wartości europejskie zagrażają instytucji rodziny.

Stanisław Pięta i jego romans

Sam jednak, jako poseł partii konserwatywnej, a prywatnie mąż i ojciec, wdał się w płomienny romans z nowo poznaną, samotną kobietą. Obiecał je wpływy i pracę w jednej ze spółek Skarbu Państwa.

Romans zakończył się jednak bardzo szybko. Poseł porzucił kochankę i jakby nigdy nic skupił się na życiu swojej rodziny. „Fakt” podsumował tą historię bardzo ostrym tytułem „Obiecał jej ślub i dzieci, a porzucił jak śmieć”.

Teraz do sieci docierają kolejne wątki ws. posła Pięty. Jeden z internautów puścił w obieg zdjęcie jak razem z Izabelą siedzą na ławce. Zaskakuje jednak sceneria, gdyż z fotografii wynika, że dwójka spotykała się na… cmentarzu. Trzeba przyznać, że tak przygnębiające i mroczne miejsce to nie pierwsza rzecz, o której myśli się, kiedy przychodzi nam do głowy romantyczna schadzka.

Zawieszony w partii, rzecznik: „Żona go wspiera”

Poseł Stanisław Pięta został, po ujawnieniu całej historii, zawieszony w partii. W ostatnich dniach głos zabrał rzecznik dyscyplinarny PiS. Zakomunikował lakonicznie, że „poseł Pięta i jego żona chcą, by ta rodzina przetrwała. Wspierają się nawzajem” – powiedział europoseł Karol Karski, rzecznik dyscypliny partyjnej Prawa i Sprawiedliwości cytowany przez portal Telewizji Republika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]

– Chodzi o to, by nie wchodzić z butami w życie rodziny. Żona [posła Pięty – red.] stoi przy nim twardo i wspiera go w tej sytuacji. Mamy sytuację, w której mogło dojść do rozbicia rodziny pana posła – dodaje rzecznik dyscyplinarny.

Dodał też, że przy wielu wzajemnych zaprzeczeniach posła i jego kochanki sprawy są „trudne do udowodnienia”. Inaczej widzą to redaktorzy tabloidów, którzy bez pardonu poświęcają swoje kolumny na sekswątek posła Pięty.


Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
  2. Pięta (PiS) do Ślązaków: Korfanty i Mackiewicz kazaliby do was strzelać
  3. Wyznanie nauczyciela: „Przychodzę na lekcje pijany. Nikt mnie nie złapał”
  4. 5 rzeczy, które na pewno robisz, a mogą zabić twojego psa

Gwiazdy, które zostały oskarżone o gwałt lub molestowanie [ZDJĘCIA]

Zobacz również