Żona boi się o życie Gawłowskiego. Obawia się, że go zabiją

Żona boi się o życie Gawłowskiego. Obawia się, że go zabiją Źródło: Fot. Wikipedia/Platforma Obywatelska RP

Stanisław Gawłowski trafił do aresztu w połowie kwietnia. Spędzi tam łącznie trzy miesiące, gdyż postawiono mu szereg zarzutów, z których główne dotyczą korupcji. Żona polityka ujawniła właśnie, że boi się o życie męża za kratami.

Aresztowanie Gawłowskiego zszokowało wielu wyborców Platformy Obywatelskiej, którą reprezentuje. Okazało się także ogromnym ciosem dla bliskich mu osób, w tym życiowej partnerki, która w niezwykle szczery sposób opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem" o tym, co dzieje się obecnie z jej ukochanym.

Stanisław Gawłowski - życie w areszcie

- Nic nie wolno mi przywozić dla męża. Chciał jakieś smakołyki, ale nie wolno nic wnosić. Mąż się trzyma, jest mu ciężko, wierzy, że prawda zwycięży - ujawniła Renata Gawłowska. - Mam ciągle wsparcie Platformy, mogę liczyć na polityków tej partii - pochwaliła także politycznych znajomych partnera.

Wstrząsające wyznanie

- Dostałam list od męża z aresztu. Napisał mi, że bardzo mnie kocha, że mogę pisać do niego, list jest bardzo osobisty. Pisze, że tęskni, że martwi się o mnie, o syna, o wnuki, o całą rodzinę. Że nie jest to łatwe i dobre miejsce, ale sobie jakoś radzi - dodała na temat funkcjonowania polityka w areszcie, po czym ujawniła, iż niezwykle boi się o jego bezpieczeństwo. - Obawiam się, że coś się może stać mężowi. To, co się dzieje na komisariatach teraz. Boję się o życie męża. Ale mam nadzieję, że się nie odważą nic mu zrobić. Boję się, że gdzieś się potknie i coś mu się stanie i okaże się, że to nieszczęśliwy wypadek - zdradziła także Gawłowska w niepokojący dla opinii publicznej sposób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polski polityk pójdzie siedzieć? Dopuszczał się barbarzyńskich czynów
  2. Warszawa zostanie zablokowana. 100 autokarów, tysiące protestujących
  3. Największy kryzys w życiu Andrzeja Dudy. Prezydent musi walczyć o małżeństwo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News