Smutna wiadomość z ostatniej chwili, mieszkańcy są zdruzgotani. Zapamiętają go całe pokolenia, nie żyje Stanisław Bartczak

Smutna wiadomość z ostatniej chwili, mieszkańcy są zdruzgotani. Zapamiętają go całe pokolenia, nie żyje Stanisław Bartczak Źródło: pikio.pl

Stanisław Bartczak niestety zmarł. Wiadomość, jaka pojawiła się w mediach okazała się być najgorszą z możliwych. Trudno uwierzyć w to, że już więcej nie wejdzie do pokoju i nie będzie można zapytać go o radę. Był wspaniałym człowiekiem, który wychował pokolenia studentów mocno wpływając na młodych ludzi i wciąż zachęcając ich do sięgania po więcej.

Stanisław Bartczak to osoba, która nie bała się angażować w życie społeczne i doceniał wkład, jaki w rozwój najbliższej okolicy włożyć może każdy z nas. Właśnie tego próbował nauczyć studentów, których przez wiele lat prowadził przez meandry początków karier naukowych. Wiadomość jaka obiegła media na temat jego śmierci jest wyjątkowo smutna.

Niestety nie żyje Stanisław Bartczak

Stanisław Bartczak zmarł w wieku 76 lat. Mógł jeszcze przez wiele lat służyć celną radą bazującą nie tylko na wielkiej wiedzy, ale również na ogromnym doświadczeniu. Radio Elka zamieściło na swoim portalu informację, że odszedł wspaniały człowiek. Pewne jest, że zapamiętają go całe pokolenia, a to za sprawą jego kariery zawodowej. Po zdobyciu tytułu doktora nauk technicznych na stałe związał się z Politechniką Poznańską i podczas zajęć nauczał głodne wiedzy młode umysły. Jego niesamowite podejście do przekazywania wiedzy oraz łatwość z jaką to robił zapadło zapewne w pamięci wielu żaków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mieszkańcy są zdruzgotani, przez lata walczył w ich imieniu

Stanisław Bartczak był również ceniony ze względu na swoją działalność w lokalnych strukturach samorządowych. Wiedział, że tylko podejmując próby można liczyć na osiągnięcie swoich celów. Zmienianie świata na lepsze weszło mu w krew. Stanisław Bartczak przez wiele lat był radnym miasta Kościan. Sprawował tę funkcję w latach 1994-1998  oraz po krótkiej przerwie od 2002 do 2018 roku. W czasie spełniania tego obowiązku powierzonego mu przez mieszkańców Kościana, Stanisław Bartczak spełniał się w wielu rolach.

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2.Andrzej Duda zaprzysiężony. Nie wszyscy przestrzegali restrykcji

Odszedł ceniony człowiek

Miejsca, gdzie Stanisław Bartczak bezpośrednio angażował się w zmianę swojego ukochanego miasta to m.in. Komisja Rewizyjna, Komisja Statutowa czy Komisja Budżetów i Finansów. Dodatkowo był aktywnym członkiem Rady Osiedla Śródmieście w Kościanie. Pod informacją o jego śmierci pojawił się poruszający komentarz. 

- Stanisław był moim promotorem, a potem wieloletnim wspaniałym przyjacielem. Niezwykle uczynny, prawy, zatroskany o niedogodności ludzi, którzy prosili go o pomoc. [...] Zasłużył swoim życiem na wszelkie dobro, którego powinien doświadczać. Spoczywaj w pokoju. Więcej nie potrafię powiedzieć. Odszedł człowiek. W przypadku Stanisława - człowiek niezaprzeczalnie brzmi dumnie. Żegnaj - przeczytać można w komentarzu na stronie radia Elka. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?
  2. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  3. Siostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdę
  4. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu
  5. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo

Źródło: elka.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News