Polacy się wściekną! Finansowaliśmy łóżkowe igraszki posła z kochanką

Polacy się wściekną! Finansowaliśmy łóżkowe igraszki posła z kochanką

Na światło dzienne wychodzą kolejne informacje związane z romansem posła i modelki. Izabela Pek w wywiadzie dla "Super Expressu" wyznaje, że Stanisław Pięta często zabierał ją do hoteli w różnych miastach Polski. Romantyczne noce miały być opłacane... z pieniędzy podatników!

- Byliśmy w Częstochowie, w Katowicach i Trójmieście. Z tym, że Trójmiasto było częściej. Byłam też kilka razy w hotelu sejmowym w stolicy. Jak przyjeżdżałam w niedzielę, to wyjeżdżałam w czwartek. Tak mi się autobus spóźniał… Wierzyłam przy tym, że to będzie normalny związek. Małżeństwo, dzieci. Dla mnie to nie był romans - wyznaje Izabela. SE dotarł do faktur za noclegi Stanisława Pięty w hotelach w wymienionych miastach. Koszt dwóch romantycznych uniesień w Katowicach to 630 złotych, z kolei wizyta w Częstochowie wyniosła 364 złote. Najwięcej poseł Pięta wydał na pobyt w Trójmieście - ponad 2,5 tys. złotych. Jednak mówienie, że to Stanisław Pięta poniósł w tym wypadku jakieś koszty, może się okazać sporym niedopowiedzeniem.

Czy Stanisław Pięta opłacał swoje wyjazdy w pieniędzy Polaków?

Zawieszony poseł PiS unika odpowiedzi na to, jak i wiele innych pytań. - Proszę o cierpliwość, proszę poczekać do wydania mojego oświadczenia, które będzie w najbliższych dniach - wykręca się Stanisław Pięta. Jednak czy wcześniej przygotowane i spisane, oficjalnie wydane oświadczenie będzie dla Polaków wiarygodne? - Było uczucie bardzo silne z obu stron. To on się pierwszy ze mną skontaktował i w pierwszym kontakcie zaoferował mi kwestie zawodowe. Poczułam się wyróżniona. Przyjechał do mnie do Gdyni pociągiem wtedy. Po wspólnym spotkaniu i obiedzie poprosił mnie, abyśmy jeszcze wstąpili do mnie do domu, chciał zobaczyć mój dyplom szkoły, chciał ode mnie CV. Mówił, że zabierze mnie do Warszawy… Chodziliśmy razem na kolacje, na obiady, było jak w związku - opowiada o swoich przeżyciach porzucona Izabela. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kancelaria Prezydenta podaje tragiczne wieści. Nie żyje wielka postać
  2. Będzie rozłam w PiS? Chcą stworzyć nową partię
  3. TVP w żałobie. Nie żyje czołowa postać stacji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News