Zdrowie muzyka o sobie przypomniało. Stan Borys wraca do szpitala

Zdrowie muzyka o sobie przypomniało. Stan Borys wraca do szpitala Źródło: screen youtube.com/Show-biznes od kuchni - Julia Deja

Stan Borys niestety jeszcze nie zakończył swojej hospitalizacji. Podczas rehabilitacji lekarze zauważyli coś bardzo niepokojącego. Znany artysta ponownie musiał trafić do szpitala.

Stan Borys na początku lutego zaczął uskarżać się na ból głowy, a podczas jednej z wizyt u swoich znajomych jego stan zdrowia znacząco się pogorszył. Okazało się, że muzyk dostał udaru niedokrwiennego mózgu. Lekarze przez pięć dni walczyli o jego życie i ich wysiłek nie poszedł na marnę, chociaż artysta miał sparaliżowaną lewą stronę ciała. Oczywistym stało się, że bez długotrwałej rehabilitacji się nie obejdzie, ale podczas ćwiczeń dostrzeżono kolejny problem.

Stan Borys będzie znowu hospitalizowany

Niestety coraz więcej polskich muzyków ma poważne problemy ze zdrowiem, a w ostatnim roku pożegnaliśmy wiele kultowych wręcz gwiazd. Do mediów co jakiś czas trafiają kolejne doniesienia o artystach, którzy wylądowali w szpitalu. Ten stan rzeczy nie ominął również Stana Borysa, który dla wielu stanowi prawdziwą legendę.

Muzyk spędził trzy miesiące na oddziale rehabilitacji neurologicznej, a potem został wypisany ze szpitala. Jednak nie oznaczało to końca jego pracy nad tym, aby wrócić do poprzedniej formy. Leczenie miało być kontynuowane w specjalistycznej klinice rehabilitacyjnej.

Niestety muzyk już niedługo znowu wróci do szpitalnego łóżka. Wszystko dlatego, że lekarze zauważyli niepokojąco wolny postęp w rehabilitacji, oraz że Stan Borys ma poważne problemy z wydolnością. Muzyk wciąż nie może poruszać się samodzielnie i potrzebuje do tego pomocy.

 - Porusza się przy pomocy sprzętu rehabilitacyjnego, ale bardzo szybko się męczy - mówiła jego menadżerka Anna Maleady. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z tego też względu Stan Borys zostanie ponownie hospitalizowany, jednak tym razem na oddziale kardiologicznym. Tam specjaliści będą mogli przeprowadzić kolejne badania, które powinny rzucić nieco światła na jego stan zdrowia.

Niestety to nie jedyny problem, jaki ujawnił się podczas leczenia artysty, ponieważ Stan Borys ma dodatkowo zaburzone pole widzenia, więc prosto z kardiologii będzie przenoszony na okulistykę. Miejmy nadzieję, że lekarzom uda się poprawić stan zdrowia muzyka, który szybko wróci do swojej poprzedniej formy. Wszyscy fani mocno trzymają za niego kciuki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Katarzyna Dowbor pokazała na zdjęciu, w jakim będzie spała łóżku. Warunki ma jak księżna Diana
  5. Teraz już nikt nic nie wie o najnowszym partnerze Żyły. Zdziwicie się, co powiedziała sama zainteresowana
  6. Koleżanka Meghan Markle zdradziła, jak księżna zachowywała się w liceum. Niepojęte

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News