Fani wstrzymali oddech. Zdrowie Stana Borysa nagle znacznie się pogorszyło

Fani wstrzymali oddech. Zdrowie Stana Borysa nagle znacznie się pogorszyło Źródło: Wikimedia Commons/Silar

Stan Borys niedawno trafił do szpitala, co bardzo zaniepokoiło jego fanów. Po jakimś czasie doszedł do siebie i trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Wydawałoby się, że wszystko będzie już w porządku. Nic bardziej mylnego.

Stan Borys w lutym trafił do szpitala z powodu udaru. Muzyk trafił na OIOM i był częściowo sparaliżowany. Jego życie było poważnie zagrożone. Po jakimś czasie hospitalizacji wyszedł ze szpital i trafił do ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie miał wrócić do siebie.

Stan Borys - rehabilitacja

Z początku leczenie muzyka odbywało się zgodnie z procedurami. Jego partnerka Anna Maleady przyleciała z Nowego Jorku, aby wspierać swojego partnera w rehabilitacji.

- Powoli widać poprawę, Stan robi postępy. Jestem z niego dumna. Dziękuję za pomoc wszystkim lekarzom, personelowi medycznemu i naszym przyjaciołom. Jestem wzruszona do łez - przyznała partnerka Stana Borysa.

Muzyk podziękował za wsparcie na portalu Facebook:

- Chciałbym wyrazić swoją głęboką wdzięczność za natychmiastowe wsparcie w tak trudnych dla mnie chwilach, dlatego zachęcam do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji Lex Nostra (nr KRS 0000365293), wyciągnęła do mnie pomocną dłoń. Proszę, udostępniajcie. Bardzo dziękuje za wsparcie - napisał muzyk na swoim oficjalnym fanpagu.

Na czas leczenia muzyk zawiesił karierę, o czym poinformowała jego partnerka i menadżerka. 25 kwietnia odbył się w Warszawie koncert zorganizowany przez przyjaciół Borysa, z którego wpływy miały sfinansować leczenie muzyka.

Stan Borys - obecny stan zdrowia

Wydawało się, że wszystko będzie już w porządku. Teraz muzyk musi zostać przetransportowany z ośrodka rehabilitacyjnego, z powrotem do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zaniepokoił nas fakt, że Stan bardzo szybko się męczy. Lekarze zdecydowali, że musi przejść skomplikowane badania kardiologiczne - powiedziała Maleady. 

- Pojawiły się także zaburzenia pola widzenia. Tak się na ogół dzieje po udarze, ale trzeba to dokładnie skontrolować. Tak więc z oddziału kardiologicznego Stan trafi bezpośrednio na okulistykę. Poważnie obawiamy się bowiem o jego wzrok - zaraz potem dodała partnerka muzyka.

Wychodzi na to, że muzyk będzie musiał przejść dodatkowe badania, bo rehabilitanci odkryli niepokojące objawy.

Kim jest Stan Borys?

Stan Borys, właściwie Stanisław Guzek to polski muzyk znany z zespołu Blackout, gdzie grał choćby z Mirą Kubasińską czy Tadeuszem Nalepą. Największą popularność zdobył jako muzyk solowy, znany jest z takich utworów jak „Jaskółka” czy ze wspólnego utworu z Marylą Rodowicz „Dziś prawdziwych cyganów już nie ma”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News