Horror. Stan Borys ma sparaliżowaną połowę ciała, sytuacja jest tragiczna

Horror. Stan Borys ma sparaliżowaną połowę ciała, sytuacja jest tragiczna Źródło: fot. YouTube

Stan Borys ma poważne problemy z zdrowiem. Jego stan jest naprawdę poważny. Lekarz zajmujący się gwiazdorem poinformował, że połowa jego ciała jest sparaliżowana. Nie wiadomo, czy uda mu się wrócić do pełnej sprawności. 

Stan Borys trafił do szpitala w miniony weekend. Gwiazdor skarżył się na silne ból głowy i w ich następstwie zasłabł. Na szczęście znajomi, którzy towarzyszyli mu w tym dniu, zachowali zimną krew i natychmiast przewieźli go do jednego z warszawskich szpitali. Szybka reakcja uratowała mu życie. Lekarze określili stan znanego wokalisty jako bardzo poważny. Stan Borys uznał swoje dolegliwości za migrenę i stwierdził, że jej przyczyną najprawdopodobniej jest wszechobecny smog. Diagnoza lekarzy okazała się jednak zupełnie inna. Artysta doświadczył udaru niedokrwiennego, który dokonał w jego organizmie prawdziwego spustoszenia.

Stan Borys ma sparaliżowaną lewą stronę ciała i stracił czucie w lewej ręce - diagnoza jest bardzo poważna

Diagnoza specjalistów brzmi bardzo poważnie. Artysta ma sparaliżowaną lewą stronę ciała i utracił czucie w lewej ręce. Na szczęście, w chorobie towarzyszy mu życiowa partnerka Anna Maleady, która na co dzień zamieszkuje w Nowym Jorku, ale na wieść o chorobie ukochanego natychmiast przyleciała do Polski. Kobieta jest przy nim każdego dnia i dba, aby niczego mu nie brakowało. Anna Maleady, partnerka Stana Borysa, trzyma rękę na pulsie. Codziennie konsultuje sytuację swojego partnera z lekarzami i odwiedza go tak często, jak to możliwe. Z powodu panującej epidemii grypy wizyty w szpitalu zostały ograniczone do minimum. Jednak Stan Borys, ze względu na swój ciężki Stan, może mieć przy sobie ukochaną kobietę tak długo, jak zechce. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Artystę czeka długa rehabilitacja - już wkrótce zostanie przewieziony do specjalistycznj kliniki

Przyjaciele artysty wykazali się wielkim sercem i od początku bardzo angażują się w pomoc artyście, który doświadcza teraz bardzo poważnych kłopotów zdrowotnych. Według relacji Maleady Stan Borys otrzymał natychmiastową pomoc od krewnych, przyjaciół, znajomego lekarza oraz Fundacji Lex Nestora. W najbliższym czasie artysta zostanie przetransportowany do innego szpitala, gdzie rozpocznie długą rehabilitację. Nie wiadomo, czy uda mu się powrócić do pełnej sprawności, jednak dobra informacja jest taka, że na skutek udaru nie została uszkodzona część mózgu odpowiedzialna za mowę. Stan Borys podziękował wszystkim za dotychczasową modlitwę i wsparcie. Trzeba mieć nadzieję, że artysta powróci do zdrowia i dalej będzie mógł realizować swoją muzyczną pasję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fani dostaną ATAKU SERCA! Omenaa Mensah to RODZINA najważniejszej osoby w kraju
  2. Ujawniono, jak i gdzie mieszka NAJPIĘKNIEJSZA W HISTORII polska aktorka. Pospadacie z krzeseł
  3. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  5. Gwiazdor TVN opowiedział o śmierci Adamowica. "To nie był jego testament"
  6. HGA Media - duży sukcs firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Pudelek 
Następny artykuł