Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia

Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia Źródło: YouTube - Kultowe Rozmowy

Stan Borys kilka miesięcy temu znalazł się w katastrofalnej sytuacji życiowej, gdy dowiedzieliśmy się o jego problemach zdrowotnych. Okazało się, że popularny muzyk przeżył udar. Dziś poznajemy nowe wieści na temat jego stanu zdrowia. Niestety nie brzmią one zbyt optymistycznie.

Stan Borys przeżył udar, jednak stało się jasne, że czeka go długa walka o powrót do pełni sił. Dowiedzieliśmy się bowiem, że popularny muzyk ma problemy z dojściem do pełni sił i najprawdopodobniej nie uda mu się tego dokonać w ciągu najbliższych miesięcy. Po kilku miesiącach wokalista postanowił wypowiedzieć się na temat tego, co wydarzyło się w jego życiu. 

Okazało się, że wiadomości przekazane przez samego muzyka nie są optymistyczne. Wiemy, że jego stan zdrowia poprawił się, jednak nie tak, jak sam by tego chciał. Mężczyzna opowiedział o swoich obecnych problemach w jednym z wywiadów. Wydaje się, że kolejne miesiące dla Stana Borysa zapowiadają się nie mniej trudno, jak poprzednie. 

Stan Borys opowiada o swoim stanie zdrowia

O katastrofalnym wypadku, który zmienił życie Stana Borysa, dowiedzieliśmy się na początku roku. To właśnie wtedy ukazały się szokujące wiadomości na temat udaru, który miał przeżyć popularny muzyk. Fani cieszyli się, że mężczyzna nie zmarł w konsekwencji swojej dolegliwości, jednak wciąż drżeli w obawie o jego zdrowie. Wszystko przez wiadomości z warszawskiego szpitala, które nie były zbyt optymistyczne.

Pierwsze plotki głosiły, że Stan Borys już do końca życia będzie musiał radzić sobie z częściowym paraliżem ciała. Ostatecznie informacje te potwierdziły się, jednak stan zdrowia wokalisty uległ niewielkiej poprawie. Po krótkim czasie udało mu się rozpocząć rehabilitację, która trwa do dziś i zapewne potrwa jeszcze przez długie miesiące.

Stan Borys czuje się odrobinę lepiej, choć postępy nie są dla niego zadowalające

- Czuję się lepiej, jednak nie zawsze jest tak dobrze, jakbym chciał. Siłę do walki daje mi nadzieja na powrót do zdrowia i plany, które robię na później. Oczywiście chciałbym śpiewać i to chyba jest największa motywacją. Czasami brakuje mi już cierpliwości, bo postępy są niewielkie i bardzo długo trzeba na nie czekać… - mówi Stan Borys w wywiadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moja kochana Ania robi wszystko, żebym nie zwątpił i walczył dalej. Każdego dnia na nią czekam, na szczęście zawsze jest. Dziękuję bardzo wszystkim za wsparcie w chorobie - dodaje znany wokalista w wywiadzie, zwracając się do swoich fanów. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  4. Torbicka dzięki sztuczkom wciąż wygląda jak petarda. Szokujące, że ma już tyle lat, kojarzy się Wam z emeryturą?
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. Gwiazda "Przyjaciółek" niknie w oczach. Przechodzi niewyobrażalną metamorfozę, fani aż nie mogą uwierzyć oczom (foto)
  7.  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News