Stan Borys jest w stanie krytycznym. "Istnieje duże zagrożenie"

Stan Borys jest w stanie krytycznym. "Istnieje duże zagrożenie"

Stan Borys jakiś czas temu niespodziewanie trafił do szpitala z powodu niedotlenienia mózgu. Przy artyście czuwa już partnerka, która chce pomóc mu w szybkim powrocie do zdrowia. Niestety, jego stan wciąż pozostaje bardzo zły, a życie zagrożone.

Stan Borys doskonale znany jest polskiej opinii publicznej od naprawdę wielu lat. Gwiazdor zawsze wywoływał spore kontrowersje, jednak zgromadził wokół siebie duże, wierne grono fanów, które obecnie bardzo martwi się o jego stan zdrowia.

Stan Borys wciąż przebywa w szpitalu z zagrożeniem zdrowia i życia

Wszyscy sympatycy artysty byli wstrząśnięci, kiedy do mediów dotarły informacje o jego niespodziewanej hospitalizacji. Borys trafił pod opiekę lekarzy z powodu nagłego, znaczącego pogorszenia się stanu zdrowia. Jak przekazały fanom osoby z otoczenia gwiazdora, problemy spowodowało niedotlenienie mózgu. Wciąż nie wiadomo oficjalnie, dlaczego do niego doszło. Do Polski ze Stanów Zjednoczonych przyleciała już partnerka Stana Borysa. Anna Maleady wciąż czuwa przy nim oraz stara się zorganizować pomoc amerykańskich specjalistów, którzy mogliby pomóc polskim lekarzom w przywracaniu jej ukochanemu zdrowia.

Partnerka Stana Borysa ujawnia szczegóły jego stanu zdrowia

W rozmowie z Wirtualną Polską Maleady opowiedziała o stanie, w którym obecnie znajduje się Stan Borys. Jej słowa nieco pocieszyły fanów, którzy niezmiennie są jednak przerażeni faktem, iż wciąż nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle ich ulubieńcowi uda się wyzdrowieć oraz wrócić do dawnych aktywności. - Stan przechodzi dodatkowe badania i testy. Lekarze opanowali sytuację, jednak istnieje nadal duże zagrożenie. Dzięki naszym przyjaciołom, krewnym i fundacji Fundacji LEX NOSTRA, która nam bardzo pomaga w tych trudnych chwilach, udaje mi się odnaleźć w tej bardzo trudnej sytuacji dla nas wszystkich - powiedziała partnerka Borysa dla Wirtualnej Polski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Stan i ja jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, którą uzyskaliśmy od lekarzy i od przyjaciół oraz najbliższych. Przewidywany czas hospitalizacji Stana jest nieokreślony - dodała także Maleady, czym najbardziej zmartwiła opinię publiczną. Do rodziny i znajomych Borysa spływa obecnie wiele słów wsparcia. Pod adresem artysty w sekcjach komentarzy na portalach informacyjnych oraz społecznościowych mnożą się za to ciepłe opinie, a także życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i dawnego, aktywnego życia.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Te Znaki Zodiaku SCHUDNĄ w 2019. Zobacz, czy w tym roku osiągniesz upragnioną wagę!
  2. Idealny rozmiar biustu jednak ISTNIEJE! Nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi
  3. Ewa Chodakowska spełniła swoją „małą” zachciankę. Wydała na nią 4 miliony
  4. Tysiące osób wryło w ziemię. Dzieci Anny Muchy oglądały jej NAGIE, erotyczne zdjęcia
  5. Prowadzących DDTVN zatkało, wytrzeszczyli oczy ze zdumienia. Chłopiec uciszył ich jednym zdaniem
  Źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł