Tragiczne informacje o Stanie Borysie. Legendarny muzyk jest sparaliżowany

Tragiczne informacje o Stanie Borysie. Legendarny muzyk jest sparaliżowany Źródło: Fot. Wikipedia

Stan Borys przechodzi ostatnio trudne chwile. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że muzyk trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie, a teraz okazuje się, że z jego zdrowiem wciąż nie jest dobrze. 

Stan Borys znalazł się w szpitalu kilka dni temu. Niepotwierdzone informacje głosiły, że powodem jego leczenia jest udar, jednak wciąż nie mogliśmy doczekać się jakichkolwiek oficjalnych informacji ze strony samego muzyka, czy też zajmujących się nim lekarzy. Pomimo wielu podejrzeń wreszcie została postawiona diagnoza, dzięki której już niebawem będzie można rozpocząć leczenie. Mimo to, artysta dalej pozostaje w ciężkim stanie. Jak się okazało, najgorsze przypuszczenia potwierdziły się. Stan Borys miał udar niedokrwienny, co grozi bardzo poważnymi konsekwencjami. Dzięki uważnej opiece medycznej mężczyzna niedługo zacznie rehabilitację.

Stan Borys miał udar

Wygląda na to, że dopiero wczorajsze badania zdołały ostatecznie potwierdzić domysły mediów. Okazało się, że Borys faktycznie miał udar. Do szpitala trafił w tym tygodniu z powodu nawracającego bólu głowy, co przez długi czas bagatelizował. Jak dowiedzieliśmy się wcześniej, uważał on, że winą jego gorszego samopoczucia jest wszechobecny smog, od którego trudno jest się uwolnić. W końcu jednak jego stan zdrowia pogorszył się na tyle, że trzeba było wezwać pogotowie. Gwiazdor pozostaje w bardzo ciężkim stanie. Póki co musi się on zmagać z poważnymi konsekwencjami swojej choroby, którymi są osłabienie, powracające bóle głowy i paraliż lewej strony ciała.

Stan Borys – narzeczona wróciła ze Stanów

- Stan otrzymał natychmiastową pomoc od przyjaciół, krewnych, kolegi lekarza oraz od Fundacji Lex Nostra. Oni zadbali, aby był zabrany karetką. Tak naprawdę uratowali mu życie. Dziękuję - mówi "Super-Expressowi" partnerka życiowa Stana Borysa, Anna Maleady. Kobieta na wieść o chorobie ukochanego przyleciała do Polski ze Stanów Zjednoczonych, by wspierać go w ciężkiej walce. Sam mężczyzna wciąż nie jest w stanie wstać z łóżka, jednak nie jest już nieprzytomny. W krótkiej wypowiedzi podziękował on za wsparcie i modlitwę wszystkim tym, którzy w ostatnim czasie przejęli się jego stanem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wiemy już, jakie kroki zostaną podjęte w sprawie dalszego leczenia muzyka. W najbliższym czasie Stan Borys ma opuścić szpital, w którym obecnie przebywa. Zostanie przeniesiony do innej placówki, w której odbędzie się właściwa część rehabilitacji. Co ważne, pomocą służą mu zarówno lekarze, jak i partnerka. Ona także podjęła kroki we własnym zakresie, konsultując się ze specjalistami z USA. Sama stara się wspierać muzyka jak tylko może, mimo że w szpitalu panuje obecnie epidemia grypy. Z tego powodu wizyty są utrudnione, ale ze względu na bardzo ciężki stan artysty, stwierdzono, że może ona przebywać przy ukochanym bez ograniczeń.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak PORONIŁA?! Gwiazda wyjawiła bolesny SEKRET
  2. Jak mieszka Kinga Rusin? W takich LUKSUSACH mieszkają królowie!
  3. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  4. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  5. Nazwał Pawłowicz „zwierzęciem”. Natychmiastowa reakcja Ziobry
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super-Express  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News