Niezmiernie niepokojące doniesienia o Stanie Borysie. Jest źle, trzymamy kciuki

Niezmiernie niepokojące doniesienia o Stanie Borysie. Jest źle, trzymamy kciuki Źródło: TRICOLORS/East News

Stan Borys zaczął poważnie martwić się o swoje bezpieczeństwo. Jego życie w Stanach może być zagrożone, przyjaciele doradzają, aby jak najszybciej uciekał. W mediach społecznościowych pojawiły się niepokojące doniesienia i nagrania wprost z Nowego Jorku. Fani gwiazdora również są zaniepokojeni sytuacją.

Stan Borys niepokoi się o własne bezpieczeństwo. W ostatnim czasie sytuacja stała się wyjątkowo dramatyczna. Artysta obawia się, że będzie musiał ewakuować się ze Stanów Zjednoczonych. Ameryka jest jego drugim domem, dlatego ta decyzja może być trudna. W sieci pojawiły się niepokojące nagrania, na których widzimy dramatyczne sceny.

Stan Borys niepokoi się o swoje życie w Stanach, sytuacja jest dramatyczna

Stan Borys od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Ameryka już lata temu stała się dla niego drugim domem. Mieszka tam ze swoja partnerką życiową, Anną Maleady. W ostatnim czasie piosenkarz jednak poważnie zaniepokoił się sytuacją panującą w USA. 

Stan Borys dość często koncertuje w Stanach oraz spotyka się z Polonią. Jest zmuszony dzielić swoje życie pomiędzy dwa kraje. Choć do codziennego funkcjonowania wybrał Amerykę, nadal chętnie powraca do Polski zarówno ze względu na sprawy prywatne, jak i zawodowe. 

Fani artysty od pewnego czasu są poważnie zaniepokojeni. Zdjęcia i filmy, które gwiazdor opublikował w mediach społecznościowych, wzbudziły wiele obaw. Z publikacji Stana Borysa wynika, że jest on bardzo zmartwiony warunkami pogodowymi, jakie panują w USA. Ostatnio miały się one gwałtownie pogorszyć. 

W poniedziałek przez Stany Zjednoczone przeszły poważne ulewy, towarzyszył im także bardzo silny wiatr. Tragiczne warunki pogodowe są wynikiem huraganu Isaias, który dotarł kilka dni temu do wybrzeży Karoliny Północnej. Region, w którym znalazł się Stan Borys nie był co prawda bezpośrednio narażony, jednak najnowsze prognozy pogody nie są budujące. Piosenkarz poinformował o burzach, które przeszły nad Nowym Jorkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Spacer przed prawdopodobnym zalaniem dolnego Manhattanu. Wieje bardzo silny wiatr powodujący wiele szkód. Łamane są drzewa i konstrukcje budynków. Pozdrawiam serdecznie z NYC. O 22:00 oczekujemy dużej fali, może zalać niektóre części miasta - napisał pod swoim nagraniem na Facebooku. Przestrzegł także okolicznych mieszkańców, by dla własnego bezpieczeństwa uciekali z centrum miasta.

- Za parę godzin ma tu być więcej niż 10 w skali Beauforta. Może nam się uda stąd uciec, wszystko jest zabezpieczone, żeby nie było wielkiej powodzi, bo zbliża się wielki huragan. [...] Uciekajmy i z symbolem wieży wolności życzę uspokojenia dla wszystkich wzburzonych - przekazał artysta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Andrzej Duda zaprzysiężony. Nie wszyscy przestrzegali restrykcji

3. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci

Stan Borys jest zaniepokojony warunkami pogodowymi, które panują w USA. Jego fani oraz przyjaciele także martwią się o jego zdrowie, dlatego apelują, by wyjechał ze Stanów Zjednoczonych, gdy tylko pojawi się taka możliwość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News