Stan Borys rok po udarze mózgu, nie mógł nawet mówić. Niesamowicie dobre informacje nt. jego zdrowia

Stan Borys rok po udarze mózgu, nie mógł nawet mówić. Niesamowicie dobre informacje nt. jego zdrowia Źródło: youtube.com/superstacja

Stan Borys zaledwie rok temu zszokował całą opinię publiczną. Uwielbiany piosenkarz przeszedł przez bardzo groźny udar, który mógł doszczętnie zniszczyć jego zdrowie, a także pozbawić życia. Jak się okazuje, muzyk wraca do pełni formy, a najnowsze informacje o jego kondycji mogą napawać wyłącznie optymizmem.

Stan Borys jeszcze rok temu był bliski śmierci. Po dostaniu udaru stan wybitnego wokalisty zaczął się gwałtownie pogarszać, a bliscy muzyka mówili o jego poważnym stanie. Kiedy wydawało się, że los artysty jest przesądzony i nie będzie on w stanie normalnie funkcjonować, zaczął wracać do sprawności. Informacje o jego obecnej kondycji napawają wielką nadzieją i entuzjazmem.

Stan Borys wraca do zdrowia. Muzyk czuje się coraz lepiej

Artysta, który do czasu swojego udaru występował na polskich scenach nieprzerwanie od lat 60., nigdy nie skarżył się na złe samopoczucie i sam wyrażał chęć pozostawania w swoim zawodzie tak długo, jak to tylko będzie możliwe. Wydawać się mogło, że jego niedawne problemy zdrowotne nie tylko skreślą karierę artystyczną, ale także spokojną starość. Na szczęście, jest zupełnie inaczej i artysta powoli dochodzi do siebie.

- Jeszcze do niedawna nie mógł nawet nic zanucić, ale po spotkaniach z logopedą i po zabiegach powolutku trenuje wokal - powiedziała tygodnikowi "Twoje Imperium" partnerka wokalisty, Anna Maleady.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rehabilitacja Stana Borysa trwa

Mimo że artysta czuje się lepiej, to jego zdrowie nadal wymaga opieki. Udar sprawił, że artysta częściowo oślepł, więc będzie musiał przejść operację, ale także nadal potrzebuje niezwykle kosztownej rehabilitacji, na którą złożyli się jego fani.

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Sam muzyk w trakcie poprzednich zabiegów miewał także wahania nastrojów i chciał przerwać proces dochodzenia do pełni sprawności. Dzięki wsparciu partnerki zdecydował się na kontynuowanie leczenia.

- Nieraz chciał przerwać terapię, nie odstępuję go więc na krok, by go motywować i wspierać - mówi Anna Maleady

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

źródło: Pomponik

Następny artykuł