Stalowa Wola: wjechał traktorem do centrum handlowego, wyciągnął siekierę (VIDEO)

Stalowa Wola: wjechał traktorem do centrum handlowego, wyciągnął siekierę (VIDEO)

Stalowa Wola stała się właśnie świadkiem szokujących zdarzeń. Anonimowy wciąż mężczyzna wjechał do centrum handlowego ciągnikiem. Był uzbrojony w siekierę, którą poczynił wiele szkód.

Jak donosi RMF FM, 24-letni mężczyzna zagroził życiu i zdrowiu wielu osób w naprawdę zadziwiających okolicznościach. Nie wiadomo z jakiego powodu wjechał bowiem traktorem do... dużego hipermarketu.

PRZECZYTAJ: Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!

Stalowa Wola: szokujące zachowanie 24-latka Napastnik był uzbrojony w siekierę. Jak donoszą medialne źródła, rozbił nią szybę salonu jubilerskiego. - Mężczyzna wjechał traktorem do hipermarketu Tesco. Na miejsce zdarzenia wysłano trzy samochody straży pożarnej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że ta osoba odjechała w kierunku Komendy Powiatowej Policji, gdzie uszkodził bramę wjazdową - powiedział dla Onetu Krystian Bąk, pełniący funkcję rzecznika prasowego Komendy Powiatowej PSP w Stalowej Woli. Jak już wiadomo, 24-latek odjechał szybko z miejsca zdarzenia. Chwilę później wjechał jednak w bramę komendy policji, a obecni na posterunku funkcjonariusze natychmiast go obezwładnili i zatrzymali.

Kontrowersyjne szczegóły sprawy

- Funkcjonariusze ustalili, że to 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Był trzeźwy. Z uwagi na stan psychiczny mężczyzna trafił do szpitala - dodał także przedstawiciel służb mundurowych. Nie wiadomo, co kierowało napastnikiem. Opinia publiczna nie zna jeszcze także skali zniszczeń. O kolejnych policyjnych doniesieniach w tej kontrowersyjnej sprawie będziemy oczywiście na bieżąco informować.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle
  2. Międzynarodowy skandal! Morawiecki ośmieszył się przed światem
  3. To koniec. W nocy stało się coś, co przekreśli karierę Jakiego
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News