Stalowa Wola stała się właśnie świadkiem szokujących zdarzeń. Anonimowy wciąż mężczyzna wjechał do centrum handlowego ciągnikiem. Był uzbrojony w siekierę, którą poczynił wiele szkód.

Jak donosi RMF FM, 24-letni mężczyzna zagroził życiu i zdrowiu wielu osób w naprawdę zadziwiających okolicznościach. Nie wiadomo z jakiego powodu wjechał bowiem traktorem do… dużego hipermarketu.

PRZECZYTAJ: Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!

Stalowa Wola: szokujące zachowanie 24-latka

Napastnik był uzbrojony w siekierę. Jak donoszą medialne źródła, rozbił nią szybę salonu jubilerskiego.

– Mężczyzna wjechał traktorem do hipermarketu Tesco. Na miejsce zdarzenia wysłano trzy samochody straży pożarnej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że ta osoba odjechała w kierunku Komendy Powiatowej Policji, gdzie uszkodził bramę wjazdową – powiedział dla Onetu Krystian Bąk, pełniący funkcję rzecznika prasowego Komendy Powiatowej PSP w Stalowej Woli.

Jak już wiadomo, 24-latek odjechał szybko z miejsca zdarzenia. Chwilę później wjechał jednak w bramę komendy policji, a obecni na posterunku funkcjonariusze natychmiast go obezwładnili i zatrzymali.

Kontrowersyjne szczegóły sprawy

– Funkcjonariusze ustalili, że to 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Był trzeźwy. Z uwagi na stan psychiczny mężczyzna trafił do szpitala – dodał także przedstawiciel służb mundurowych.

Nie wiadomo, co kierowało napastnikiem. Opinia publiczna nie zna jeszcze także skali zniszczeń. O kolejnych policyjnych doniesieniach w tej kontrowersyjnej sprawie będziemy oczywiście na bieżąco informować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle
  2. Międzynarodowy skandal! Morawiecki ośmieszył się przed światem
  3. To koniec. W nocy stało się coś, co przekreśli karierę Jakiego
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana

Jak oceniasz sprawność polskiej policji?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać


Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]

Zobacz również