Napad na stację benzynową. Trwa policyjny pościg za sprawcami

Napad na stację benzynową. Trwa policyjny pościg za sprawcami Źródło: .

Stacja benzynowa w miejscowości nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego została obrabowana przez czterech mężczyzn, którzy natychmiast zbiegli z miejsca zdarzenia. Policja jest na tropie sprawców, w akcji biorą udział psy tropiące.

Stacja benzynowa w Pleszewie została obrabowana dzisiaj, 19 września, przez czterech mężczyzn, których wciąż tropi policja. Napad miał miejsce około godz. 4:00 nad ranem. Mężczyźni zbiegli z miejsca pieszo, ale wciąż pozostają nieuchwytni. Od kilku godzin w okolicach stacji benzynowej trwa obława.

Stacja benzynowa sterroryzowana przez napastników

O godzinie 4:00 nad ranem obsługa stacji benzynowej została sterroryzowana przez czterech mężczyzn o wysportowanych sylwetkach. Na stację przyszli po papierosy, ale nie mieli zamiaru płacić. Postanowili krzykiem i zastraszaniem uzyskać to, czego chcieli. 

DALSZA CZĘŚC TEKSTU POD GALERIĄ

Zastanawia fakt, że zaryzykowali tyle dla paczki papierosów - istnieje podejrzenie, że mogli być pod wpływem alkoholu, bądź innych substancji zmieniających świadomość. Podobno ubrani byli na sportowo i mierzą około 180 cm wzrostu. Policja nie podała do wiadomości publicznej żadnych znaków szczególnych czterech napastników.

Nie jest pewne, czy mężczyźni mogą wciąż być niebezpieczni, ale wnioskując z przebiegu napadu, należy przy nich zachować szczególną ostrożność. 

Napastnicy zostali zmuszeni do porzucenia samochodu, poruszają się pieszo

Na stację przyjechali autem, w wyniku pościgu byli jednak zmuszeni je porzucić. Samochód mieli zostawić w Topoli Wielkiej w powiecie ostrowskim. Od tamtego momentu zaczęli uciekać pieszo. W akcji oprócz samych policjantów, zaangażowane są psy tropiące oraz śmigłowiec policyjny. 

Teren poszukiwań jest cały region - policja zatrzymuje samochody i sprawdza teren. Można więc oczekiwać pewnych utrudnień w ruchu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

- Policjanci szukają czterech mężczyzn o wysportowanych sylwetkach. Ubrani byli na sportowo, wzrost ok. 180 cm. Osoby, które widziały poszukiwanych mężczyzn, proszone są o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem telefony 112 lub 62 737 72 11 - apeluje Monika Kołaska, rzecznik prasowa pleszewskiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. U małej dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu. Późniejsze wydarzenia sprawiły, że zszokowani lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć
  4. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  5. Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć

źródło: onet

Następny artykuł