Stachursky to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych w kraju wykonawców muzyki klubowej. Za pięć dni wystąpi na zorganizowanej przez Prawo i Sprawiedliwość imprezie. Towarzyszyć będą mu inne, bardziej przygasłe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Stachursky karierę muzyczną rozpoczął w pierwszej połowie lat 80. Grał na perkusji i pracował jako DJ w radiu. Już w ostatniej dekadzie XX. wieku dał się poznać jako utalentowany wokalistka.

Pałał się wówczas muzyką taneczną, łącząc elementy topowego wówczas disco-polo i raczkującego w naszym kraju rapu. Szybko zyskał popularność, dzięki której mógł nadal pracować jako muzyk i wydawać kolejne albumy.

Jacek Łaszczok lubi eksperymentować z muzyką, a jego wydawnictwa znacząco odbiegają od siebie stylem. Mimo wszystko zyskał wielu lojalnych fanów, którzy nadal przy nim trwają. Niestety przeżyją niedługo ogromny szok, w związku z decyzją ich idola.

Stachursky zagra dla PiS

Wokalista przyjął niedawno propozycję Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i wystąpi na organizowanym przez nią pikniku z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Obok niego na scenie wystąpią także raperzy, którzy lata świetności mają już dawno za sobą – Mezo i Doniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydenta

Impreza odbędzie się 11 listopada w godzinach od 12 do 17 przy warszawskich Alejach Ujazdowskich. Od godziny 19:30 natomiast zabawa przeniesie się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie odbędzie się pokaz fajerwerków. Dla odwiedzających zagrają wymienione gwiazdy, przygotowany zostanie dmuchany plac zabaw, odbędą się także pokazy służb mundurowych.

– 11 listopada bądźmy razem! Pod biało-czerwoną flagą. Pamiętając, że Polskę odbudowały podobieństwa, a różnice zeszły na dalszy plan – zapraszał premier Mateusz Morawiecki.

Fani muzyka nie dowierzają

Fani Stachurskiego, Donia i Meza nie mogą uwierzyć, że ich ulubieńcy zdecydowali się wspierać rząd PiS w organizowanych przez niego obchodach świętą odzyskania niepodległości. Wielu z nich swoją frustrację wylało w internecie.

– Wywalam na śmietnisko płyty tych gości; Ale ci jednak są. Będą śpiewać wszechpolaczkom po udanym marszu. Zabierzcie dzieci i idźcie się zabawić; Kiedyś było 30 srebrników na fali… teraz cisza -ile-dutków za dmuchane urodziny; Kasa nie śmierdzi!!! Honoru brak!; Dmuchany Stahursky – cienizna – czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kaczyński eksploduje w szale. Tusk skomentował skąd jest 500 plus
  2. Ojciec go nie chciał, bo był rudy. Jak wyglądało dzieciństwo Harry’ego?
  3. Obrzydliwy atak na Cezarego Pazurę. „Potrącił kobietę, zmarła na miejscu!”
  4. NIESAMOWITE! PSIAK ADOPTOWAŁ WYJĄTKOWE I NIETYPOWE ZWIERZĄTKO
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Czy lubisz muzykę Stachursky'ego?

Loading ... Loading ...

Jolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damy

źródło: wiadomosci.wp.pl