Środa przesadziła? "Wdychanie gnoju przez Kaczyńskiego pozwala mu..."

Środa przesadziła? "Wdychanie gnoju przez Kaczyńskiego pozwala mu..."

Zadeklarowana przeciwniczka PiS, prof. Magdalena Środa w bardzo ostry sposób skomentowała zatrzymanie przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, legendy "Solidarności" Józefa P. Etyk stwierdziła m.in., że obóz władzy pod wodzą Kaczyńskiego działa tak po to, by prezes PiS mógł zapomnieć o wyrzutach sumienia z powodu śmierci swojego brata. 

Jak informowaliśmy wcześniej, Józef P. - legenda Solidarności, zasłynął uratowaniem przed komunistami 80 milionów złotych po wprowadzeniu w PRL stanu wojennego - został we wtorek rano zatrzymany wraz ze swoim asystentem przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Były europoseł Platformy Obywatelskiej jest podejrzany o płatną protekcję i korupcję.

Sprawa zatrzymania P. najwidoczniej oburzyła prof. Magdalenę Środę, która zarzuciła obozowi władzy stosowanie politycznych represji i fałszowania dowodów.

Dostało się również liderowi Prawa i Sprawiedliwości. Według Środy, obóz władzy pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego postępuje tak a nie inaczej po to, by prezes PiS mógł zapomnieć o mających nim targać wyrzutach sumienia w związku ze śmiercią swojego brata w katastrofie smoleńskiej.

sroda

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu