Jest nagranie zamachowców ze Sri Lanki. Wzrasta liczba ofiar

Jest nagranie zamachowców ze Sri Lanki. Wzrasta liczba ofiar Źródło: youtube.com/cbs

Sri Lanka jest obecnie na ustach całego świata. Azjatycka wyspa, na której doszło do niebezpiecznych zamachów terrorystycznych, nadal jest miejscem bardzo niebezpiecznym dla turystów, a liczba ofiar wielkanocnych, nieszczęśliwych wydarzeń, nadal wzrasta. Nowe nagranie prezentujące zamachowców pokazuje, kim byli ludzie odpowiedzialni za tak nieprawdopodobną tragedię.

Sri Lanka pogrążona jest w żałobie. Masowe pochówki ofiar wybuchów, jakie miały miejsce w katolickich świątyniach rozsianych na terenie kraju są wstrząsające i pokazują bezkres bólu i cierpienia rodzin wszystkich zmarłych. Do sieci trafiło właśnie nagranie prezentujące zamachowców szykujących się do podłożenia bomb w jednym z hoteli.

Sri Lanka nie jest bezpieczna. Rośnie liczba ofiar

Mimo że do zamachów doszło w niedzielę, to sytuacja na całej Sri Lance jest daleka od normalnej. Patrole policji i rosnąca liczba ofiar są codziennością pogrążonej w żałobie wyspy. O bezmiarze klęski, jaka spotkała państwo, opowiadał TVN 24 zamieszkujący kraj pochodzący z Polski buddyjski mnich Dawid, który był naocznym świadkiem dramatycznych wydarzeń.

- Na ścianach są resztki ciał, jeszcze nie wszystko zostało uprzątnięte, zapach straszny, bo wszystko się szybko rozkłada, jest tutaj ponad 30 stopni. Wygląda to bardzo dramatycznie. Nie wyobrażałem sobie, że z ładunku przenoszonego w jakimś plecaku można taki efekt wywołać. W tym kościele w Negombo zginęły podobno 104 osoby i ponad 100 było rannych. Ten kościół jest dosyć malutki, więc musiał być mocno obłożony wiernymi podczas ceremonii. Był pełny, wypchany i dlatego było tak dużo ofiar - mówił Dawid w wywiadzie z TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowe nagranie zamachowców

W związku z zamachami, do sieci zaczęło trafiać coraz więcej nagrań prezentujących zamachowców odpowiedzialnych za wysadzenie prawie 3 setek ofiar. Na jednym z najnowszych filmów zamieszczonych na platformie YouTube możemy zauważyć, jak dwóch mężczyzn z pleckami przemieszcza się windą w jednym z hoteli, które tak jak kościoły, padały ofiarami terrorystów.

Mężczyźni posiadający ładunki wsiedli do windy, uśmiechając się i rozmawiając ze sobą. Podeszli do hotelowego lobby, w którym trwało śniadanie dla gości placówki. Niczego nieświadomi gości nie mieli prawa wiedzieć, że będzie to ich ostatni posiłek w życiu.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News