Sprzedają piasek, po którym chodził Kaczyński. Cena powala

Sprzedają piasek, po którym chodził Kaczyński. Cena powala

Właśnie przekroczono poziom absurdu. Pewien mężczyzna sprzedaje przez internet piasek, po którym chodził Lech Kaczyński. Nie uwierzycie, ile za niego chce. Cena powala na kolana.

W grupie na Facebooku "TRÓJMIEJSKIE OKAZJE - MĘŻCZYŹNI KOBIETY SPRZEDAJ KUP ODDAJ" pojawiła się bardzo nietypowa oferta, która wprawiła w konsternacje większość internautów. ZOBACZ TAKŻE: Nowe nagrania ws. Smoleńska. Zniszczył skrzydło przed odlotem?

Piasek, po którym chodził Lech Kaczyński

Pewien mężczyzna funkcjonujący na Facebooku jako Grzegorz Grześ umieścił ofertę sprzedaży piasku, po którym stąpał świętej pamięci Lech Kaczyński. Prezydent zmarł w katastrofie smoleńskiej razem ze swoją żoną, Marią. Prezydencka para osierociła córkę Martę. - Piasek pozyskany przez mojego dziadka z plaży termalnej w Uniejowie w sierpniu 2008 roku, gdzie siadał na nim i chodził po nim Lech Kaczyński. Styczność miały ręce, koc i podeszwy Lecha z rzeczonym piaskiem - tak Grzegorz reklamuje swój unikalny produkt. ZOBACZ TAKŻE: Wychodzą na świat. Holandia pęka ze śmiechu z pasków TVP Cena za małą buteleczkę wypełnioną piaskiem, który rzekomo miał styczność ze zmarłym prezydentem wręcz powala na kolana. Grzegorz życzy sobie za nią aż... 5 tysięcy złotych! A wy, co o tym myślicie? Czy zapłacilibyście 5 tysięcy złotych za to, żeby mieć w swojej pamięci piasek, po którym stąpał Lech Kaczyński? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach. piasek po którym chodził lech kaczyński prezydent fot. Facebook ZOBACZ TAKŻE: Czym jest Polokaust? Mistrz Jarosława Kaczyńskiego ma szokujący pomysł
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News