Sprzątaczki zorganizowały na lotnisku agencję towarzyską. Kulisy są absurdalne, trudno uwierzyć

Sprzątaczki zorganizowały na lotnisku agencję towarzyską. Kulisy są absurdalne, trudno uwierzyć Źródło: Unsplash/Belinda Fewings

Jedna sprzątaczka zastawiała drzwi od toalety, a druga spędzała czas w środku z klientem. Polskie sprzątaczki zorganizowały na terminalu lotniska agencję towarzyską.

Niejedna sprzątaczka została wyrzucona z pracy, gdy ta afera wyszła na jaw. Okazało się, że młode i atrakcyjne pracowniczki sanitarne z Polski, wabiły do toalet oczekujących w terminalu pasażerów, gdzie pobierały od nich opłaty za usługi seksualne. Gdy afera wyszła na jaw, zostały dyscyplinarnie zwolnione.

Sprzątaczka z Polski zwolniona po tym, jak odkryto, co działo się na lotnisku

Proceder miał miejsce na drugim terminalu lotniska Heathrow w Wielkiej Brytanii. Ze względu na licznych pasażerów (około 50 tysięcy dziennie), czekających na przyloty i często spędzających w poczekalniach po kilka godzin, kilka kobiet pracujących jako sprzątaczki zwęszyło okazję na biznes. Wszystko zaczęło się od pewnego Brytyjczyka, który zaoferował jednej z nich stosunek seksualny. Po wszystkim kobieta wraz z koleżanką wpadły na pomysł, żeby czerpać z tego korzyści finansowe.

Działały w sposób tak prosty, że aż absurdalny. Gdy jedna z nich przebywała z klientem w łazience, druga zastawiała wejście do łazienki, mówiąc klientom, że toalety są sprzątane. Sprawa wyszła na jaw, gdy klienci zaczęli się skarżyć, że zbyt często nie mają dostępu do WC. Wtedy też zwolniono wszystkie dziewczyny zamieszane w proceder.

Lotnisko odmawia komentarza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Usługa od atrakcyjnych sprzątaczek kosztowała od 20 do 30 funtów. Choć zwolniono siedem pracownic, tylko dwie z nich uprawiały seks z klientami. Pozostałe pomagały im w procederze, poprzez pilnowanie i zamykanie toalet. 

- Szkoda, że tak się wszystko skończyło. To nie były żadne prostytutki. Po prostu lubiły się bawić - mówił pracownik obsługi bagażowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Według relacji pracowników, wtajemniczeni w proceder pasażerowi nie wiedzą, że dziewczyny zostały zwolnione i do dziś szukają atrakcyjnych Polek z personelu sanitarnego. Dziennikarze próbowali dotrzeć do rzecznika prasowego lotniska, ale ten odmówił komentarza. Wszyscy starają się tę sprawę możliwie jak najbardziej wyciszyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News