Sprawa śmierci Tomasza Chady powraca! Odkryto szokujące fakty

Sprawa śmierci Tomasza Chady powraca! Odkryto szokujące fakty Źródło: fot. Instagram.com/tomaszchada

18 marca tego roku zmarł znany raper Tomasz Chada. Jego śmierć była prawdziwym szokiem dla całego środowiska hip-hopowego i bliskich muzyka. Dziś na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące tragedii sprzed ponad dwóch miesięcy.

Kariera Tomasza Chady rozpoczęła się w 1995 roku. Od tego czasu kolejne wydawnictwa sygnowane jego nazwiskiem stawały się hitami, co pozwoliło muzykowi na optymistyczne patrzenie w przyszłość. Warszawski artysta współpracował z najbardziej znanymi wykonawcami na polskiej scenie. Niedługo także miała ukazać się jego najnowsza płyta, na którą z wielką niecierpliwością czekali fani rapera. Niestety ambitne plany rozwoju pogrzebała jego niespodziewana śmierć, która wstrząsnęła Polską. Jak zmarł muzyk, który jeszcze kilka dni przed zgonem dawał koncert? Na jaw wyszły właśnie nowe fakty w tej sprawie.

Tomasz Chada zmarł w szpitalu psychiatrycznym

14 marca po tym jak wypadł z okna na trzecim piętrze, Tomasz Chada trafił do szpitala w Mysłowicach, gdzie spędził cztery dni. 18 marca przetransportowano go do placówki psychiatrycznej w Rybniku, gdzie zmarł. Początkowo mówiono, że raper został przeniesiony do Rybnika, gdyż w Mysłowicach wszczął awanturę, podczas której zdemolował sprzęt szpitalny i szarpał się z lekarzami. Te doniesienia nie znalazły jednak potwierdzenia w czasie śledztwa. Muzyk zmarł w wyniku zatrzymania akcji serca, do której doszło podczas przyjmowania do szpitala w Rybniku. Początkowo sądzono, że dużą rolę w śmierci Chady odegrali eskortujący go policjanci. Wiadomo już jednak, że mundurowi, choć go obezwładnili, nie użyli na nim paralizatora ani gazu. Sekcja zwłok wykluczyła udział policjantów i innych osób trzecich. Pomimo nowych faktów i trwającego śledztwa wciąż nie ustalono ostatecznego powodu zatrzymania krążenia i śmierci rapera. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono prawdziwy powód śmierci Brylewskiego, legendy polskiego rocka
  2. PRZEŁOMOWE ODKRYCIE NA MARSIE! Łazik Curiosity odnalazł właśnie materię organiczną
  3. Panika w siedzibie PO! Bali się, że spłoną żywcem
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News