Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają

Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają Źródło: shutterstock/PIGAMA

Spowiedź zakończyła się w niewyobrażalny sposób. Kobieta nagle wybiegła z kościoła zalewając się łzami, a wszystko przez bolesne słowa duchownego. Aż trudno uwierzyć.

Spowiedź daje wiernym możliwość szczerej rozmowy i zrzucenia z siebie ciężaru trosk dnia codziennego. Wielu przychodzi wówczas do duchownego z poważnym problemem, prosząc o poradę, a inni chcą jedynie wyrzucić z siebie ciążące na duchu błędy. Trudno było zatem przewiedzieć, że szczere wyznanie spotka się z taką reakcją kleryka. Z jego ust padły ostre słowa. 

Gdy spowiedź dobiegła końca, kobieta wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej rzeczy, przez które opadają ręce

Patrycja postanowiła opowiedzieć Wirtualnej Polsce swoją historię. Wybrała się do spowiedzi i otwarcie przyznała, że choć jest osobą wierzącą, uprawia seks ze swoim chłopakiem. Nie przypuszczała, że ksiądz zakaże jej przychodzenia do kościoła na mszę, a nawet spowiadania się.

- Skrytykował mnie. Powiedział, że mam się nie spowiadać, skoro sypiam z chłopakiem. Kazał wrócić do kościoła albo po ślubie, albo po zakończeniu związku.  Usłyszałam, że mam pomodlić się o to, by zaprzestać żyć w grzechu cudzołóstwa. Dodał, że jeżeli tego nie zrobię, mam nie pojawiać się w kościele, bo jestem cudzołożnicą i moja spowiedź tego nie zmieni - wyznała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po tak bolesnych słowach kobieta nie mogła powstrzymać łez i zapłakana wybiegła z kościoła. Przyznała, że kilka dni starała się znaleźć rozwiązanie kłopotliwej sytuacji, dokładnie analizując radę duchownego. W końcu udało jej się podjąć ostateczną decyzję, po której jak zdradziła, poczuła ulgę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

- Gdy zerwałam z chłopakiem, znów zaczęłam chodzić do kościoła. Z perspektywy czasu myślę, że ksiądz miał rację, choć przekazał mi to w zbyt mocny sposób. Długo przeżywałam jego słowa i było mi naprawdę przykro - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Pedofil zaatakował 11-latkę. Załatwiła go w najlepszy sposób, mężczyzna do końca życia będzie odczuwał ból na samą myśl
  4. Tomasz Stockinger walczy z poważną chorobą. Wypłynęły nowe informacje, sytuacja jest wyjątkowo napięta
  5. Najpierw zgwałcił swoją córeczkę, później jej koleżankę. Ujawniono, jak haniebnych czynów dopuścił się 41-letni Polak

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News