Koszmarny wypadek polskiego sportowca. Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc

Koszmarny wypadek polskiego sportowca. Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc Źródło: Facebook - Marek Kolbowicz

Sport jest całym życiem jednego z Polaków, jednak jego obecna kondycja nie pozwala na dalsze spełnianie swoich marzeń. Mężczyzna uległ bardzo poważnemu wypadkowi, po którym rodzina i przyjaciele proszą ludzi o wsparcie w trudnych chwilach.

Sport sprawił, że mężczyzna stał się jednym z bardzo znanych polskich sportowców. Lata spędzone na ciężkiej pracy przyniosły mu wiele sukcesów, a w pewnym momencie udało mu się osiągnąć olbrzymi triumf. Dziś jednak sportowiec znajduje się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Dowiadujemy się, że jego problemy są na tyle poważne, że mogą wpłynąć na całe jego dalsze życie.

Kilkanaście lat temu wiele osób twierdziło, że polski sport znalazł kolejną nadzieję, która za jakiś czas może stać się najwybitniejszą postacią w historii swojej dyscypliny. Po czasie okazało się, że te teksty są przesadzone, jednak nie można odmówić mężczyźnie wielkiego sukcesu, jaki osiągnął przed laty. 

Sport odmienił jego życie

W 1992 roku odbyły się Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie. Wielki sukces odniosła wówczas reprezentacja Polski w piłce nożnej, która zaskoczyła wszystkich ekspertów i zdobyła srebrny medal, przegrywając dopiero w wielkim finale. Nie byli to jednak jedyni wybitni sportowcy reprezentujący nasz kraj, którzy wówczas osiągnęli wielki sukces. 

Niesamowitą sensacją był występ Jacka Streicha, mężczyzny, który reprezentował nasz kraj w wioślarstwie. Nikt nie spodziewał się, że młody sportowiec zdoła pokazać się na wielkiej imprezie z tak dobrej strony, a zdobycie medalu było traktowane jako olbrzymi sukces. Udało mu się wówczas zająć trzecie miejsce. W trakcie swojej kariery zdobył także trzy medale mistrzostw świata, może więc uważać się za jednego z wybitnych sportowców w historii naszego kraju.

Nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Jacek Streich mieszka obecnie w Anglii, gdzie prowadzi firmę budowlaną. Jego pasją jest jednak jazda na rowerze, którą trenuje już od kilku lat. To właśnie podczas kolejnego treningu doszło do straszliwego wypadku.

Sport pozostał jego wielką pasją

Podczas jazdy mężczyzna zderzył się z jednym z samochodów, ponadto okazuje się, że jego obrażenia są bardzo poważne. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak doszło do złamania ręki oraz miednicy. Jego stan jest wobec tego wciąż poważny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przeszedł już dwie operacje i go skręcili specjalnymi śrubami, które już tam zostaną. Na razie nie jest w stanie sam wstać, ledwo siedzi - pisze znajoma sportowca na Facebooku, opowiadając o fatalnych skutkach wypadku.

Na całe szczęście udało się uniknąć śmierci, jednak obrażenia mężczyzny są bardzo poważne. Za pośrednictwem Facebooka swoją pomoc deklarują inni olimpijczycy, którzy proszą również internautów o to, by sami nie byli bezczynni wobec nieszczęścia Polaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Dieta pudełkowa najszybszym sposobem na odchudzanie? Kosztowna moda dla leniwych
  4. Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa
  5. Ogromny skandal z Wiśniewskim wychodzi na jaw?! Wszyscy wyrolowani

źródło: Wprost

Następny artykuł