Tomasz Karolak wmieszał się w politykę i teraz spotkał się z konsekwencjami. Jego teatr IMKA odwołał plany na sezon 2015/2016, ponieważ część sponsorów zrezygnowała z finansowania projektów.

Tomasz Karolak był celebrytą, którego nazwisko najczęściej pojawiało się podczas kampanii prezydenckiej. Zdecydowanie poparł byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego i wraz z Tomaszem Lisem skrzywdził córkę prezydenta Dudy cytując jej wypowiedzi z fałszywego konta na Twitterze.

Po wyborach Karolak zaczął wycofywać się ze swoich wypowiedzi czym zraził do siebie jeszcze więcej osób. Obecnie jego Teatr mierzy się z perspektywą zamknięcia, bowiem najzwyczajniej w świecie brakuje pieniędzy. Celebryta potrzebuje 3 milionów złotych na swoją działalność.

– Brak środków finansowych na repertuarową działalność artystyczną spowoduje zamknięcie warszawskiej sceny przy pl. Trzech Krzyży – powiedział Karolak w rozmowie Z PAP.

Na tę chwilę odwołano spektakle repertuarowe oraz premiery, które miały mieć miejsce jesienią i zimą bieżącego roku. Nie zrezygnowano jednak ze spektakli festiwalowych.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: tvn24.pl

...

Zobacz również