Sponsoring to jeden z najpoważniejszych problemów wśród młodych ludzi. Kobiety i mężczyźni decydują się na studia w dużym mieście. Po chwili okazuje się, że nie mają środków na utrzymanie. Dorabiają więc oferując własne ciało.

Sponsoring był dla Marzeny jedynym sposobem na utrzymanie się w Warszawie. Jej historię opowiedziała najlepsza przyjaciółka ku przestrodze. Ola chciałaby, aby kilka miesięcy z życia przyjaciółek nigdy się nie wydarzyło.

Ola i Marzena wyjechały na studia do Warszawy. Dlaczego dziewczyna zdecydowała się na sponsoring?

Obie pochodziły z biednych rodzin. Chciały jednak osiągnąć sukces, więc na studia przeprowadziły się do Warszawy. Ola chciała zająć się projektowaniem, Marzena modelingiem. Gdy wynajęły mieszkanie w stolicy szybko się okazało, że nie mają wystarczających środków na utrzymanie.

Marzena zawsze była piękna i przebojowa. Brylowała w towarzystwie, miała też dużo uroku, dzięki czemu wokół niej pojawiało się zawsze mnóstwo mężczyzn. Marzena była pulchna i zamknięta w sobie. Znały się od dzieciństwa, jeden dzień podzielił je na zawsze.

Wróciła nad ranem pijana. Miała na sobie nową sukienkę, a z torebki wyciągnęła najdroższe kosmetyki i perfumy. Był koniec miesiąca, a dziewczyna wyglądała jakby zupełnie nie przejmowała się brakiem pieniędzy. Gdy Ola zapytała jej, skąd to wszystko nie spodziewała się, że odpowiedź tak ją zszokuje.

– Parę wygibasów w łóżku ze staruszkiem i proszę bardzo jakie gadżety – miała odpowiedzieć Marzena.

Później wskazała, że podczas jednej nocy zarobiła więcej niż mogłaby przypuszczać. Zasugerowała, aby Ola również spróbowała swoich sił.

– Oluś, ty też powinnaś spróbować, mówię ci. Faceci lubią pulchniejsze babeczki i nawet skłonna byłabym powiedzieć, że dostałabyś więcej za taką noc niż ja! – miała powiedzieć przyjaciółce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co za żenada! Zdjęcia, które OŚMIESZYŁY polityków

Zszokowana dziewczyna nie potrafiła się zachować w tej sytuacji. Marzena postanowiła regularnie spotykać się ze starszymi mężczyznami za pieniądze. Gdy przyjeżdżały do rodzinnego domu, dziewczyna chwaliła się bogatym życiem. Świetnie ubrana, promieniująca opowiadała o zagranicznych wycieczkach i wspaniałym życiu. Bliscy dziewczyny słuchali jej opowieści z zapartym tchem. Wszystkiemu przyglądała się jej współlokatorka.

Ola chce wrócić do rodzinnej miejscowości. Życie, jakie prowadziła jej współlokatorka skłoniło ją do zadziwiających refleksji. Ona nie chce tak żyć. Myśli także o urwaniu kontaktów z Marzeną. Swoją historię zdecydowała się opowiedzieć by ostrzec inne dziewczyny. Łatwe pieniądze mogą stać się przyczyną traumy na lata.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powstanie film o dziewczynach z Dubaju! Doda zagra pierwsze skrzypce
  2. W TVN występowała jako mała dziewczynka. Dziś widzowie by jej nie poznali
  3. Ksiądz molestował dziewczynkę i miał romans z jej matką. Jego „kara” to parodia

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

Czy edukacja seksualna w polskich szkołach jest potrzebna?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz również

ŹRÓDŁOpopularne.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl