Spisek Kaczyńskiego i Macierewicza? Mają wspólny plan na przyszłość

Spisek Kaczyńskiego i Macierewicza? Mają wspólny plan na przyszłość

Jarosław Kaczyński był gościem na głośnej imprezie urodzinowej zorganizowanej dla Antoniego Macierewicza. Prezes PiS wygłosił tam przemówienie, które wprost pokazuje, że ma wobec byłego szefa MON jeszcze plany, których nie zna opinia publiczna.

Antoni Macierewicz skończył właśnie 70 lat i z tej okazji w jednym z warszawskich klubów została zorganizowana impreza, na której jednej jednym z gości był sam Kaczyński. Ich stosunki w ostatnim czasie wyglądały na pogarszające się, jednak po słowach prezesa wiele osób jest pewnych, że Kaczyński ma jeszcze wobec niego pewne plany.

Kaczyński spiskuje z Macierewiczem?

Wiele osób podejrzewało, że czas Antoniego Macierewicza już przeminął. Został pozbawiony funkcji ministra oraz partia stopniowo, acz skutecznie spychała go na dalsze tory, dając możliwość pracy wraz z własną komisją badającą katastrofę smoleńską. Jednak w świetle ostatnich słów prezesa PiS widać, że zarówno on sam, jak i Antoni Macierewicz mają wspólne plany, o których opinia publiczna nie ma najmniejszego pojęcia. - Macierewicz mimo 70-tki jest niezwykle młodzieńczy i niektórzy mu tego zazdroszczą. To jest daleko do końca. Antoni jeszcze bardzo wiele dla Polski zdziała - mówił Kaczyński. Internauci w tych słowach widzą huczną zapowiedź wielkiego powrotu Macierewicza do grupy najważniejszych osób w partii rządzącej.

Co łączy Antoniego Macierewicza i Kaczyńskiego?

Były szef MON współpracuje z Jarosławem Kaczyńskim już od wielu lat. Dodatkowo połączyła ich walka o ujawnienie okoliczności katastrofy smoleńskiej, którą obaj od lat starają się wyjaśnić i pociągnąć do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za nią. Polacy jeszcze podczas, gdy Macierewicz pełnił funkcję ministra, domagali się usunięcia go z rządu, jednak Jarosław Kaczyński nie chciał się na to zgodzić. Dopiero po tym, jak Morawiecki został minister, Macierewicz pożegnał się ze stołkiem. Pokazuje to dobitnie, że duet Kaczyński i Macierewicz jeszcze nie raz narobi zamieszania na polskiej scenie politycznej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Andrzej Duda stracił wszystko. Polityczna kariera wisi na włosku

PRZECZYTAJ: Urodziny Macierewicza zrujnowane! Próbowali przeprowadzić szturm

PRZECZYTAJ: Ujawniono największy przekręt rządu PiS! Wyborcy im tego nie darują

PRZECZYTAJ: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

fot. wikimedia.org fot wikipedia.org fot. flickrl.com źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News