Dziś na Polsacie pogromca "The Voice". Polacy masowo włączą telewizory

Dziś na Polsacie pogromca "The Voice". Polacy masowo włączą telewizory Źródło: screen youtube.com/Polsat

"Śpiewajmy razem. All Together Now" stanowi odpowiedź ze strony Polsatu na popularny program muzyczny stacji TVP. Dzisiaj show Polsatu bez wątpienia obejrzą miliony widzów.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" niedawno rozpoczęło swoja drugą edycję, która była tylko i wyłącznie kwestią czasu po bardzo cieple przyjętej pierwszej edycji. Format zapożyczony z Wielkiej Brytanii doskonale sprawdził się w polskich realiach, tworząc kolejną bardzo silną markę na arenie talent show w Polsce. Nie da się ukryć, że przez dłuższy czas rynek ten był zdominowany przez TVP, ale teraz może się to zmienić.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" pobije oglądalnością "The Voice"?

W swoim czasie każdy z trzech liderów telewizyjnych w Polsce miał stricte muzyczny talent show. Dla TVN był to "X Factor", który dał nam takie sławy, jak Michał Szpak czy Gienek Loska. Polsat przez lata w tej materii stawiał na "Must Be The Music", który zniknął z anteny już jakiś czas temu. Natomiast "The Voice", emitowane przez TVP, niezmiennie utrzymuje się na samym szczycie, zostawiając konkurencję w tyle.

Jednak możliwe, że już niedługo TVP będzie musiało się ugiąć i uznać wyższość muzycznego show telewizji Polsat. Trzeba przyznać, że założenia najnowszego muzycznego show stacji kierowanej przez Solorza znacząco różnią się od tego, co do tej pory widzieliśmy. Po pierwsze, sam rozmach, jeżeli chodzi o jurorów, robi już wrażenie. W innych show mamy zazwyczaj od trzech do pięciu jurorów, jednak w przypadku tego programu jest ich aż setka.

Na czele jury podczas tej edycji stanie Beata Kozidrak, a sam sposób oceniania uczestników jest banalnie prosty. Podczas występu jurorzy mogą oddawać na niego swoje głosu, ale wiąże się to z tym, że jeżeli zagłosują na tak, to muszą wstać i śpiewać wraz z uczestnikiem do końca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, to właśnie od głosów jurorów, a nie telewidzów, zależy to, kto przejdzie do kolejnego etapu programu, co na ten moment jest prawdziwą rzadkością. Dodatkowo w jury zasiada wiele znanych twarzy, a możliwość usłyszenia tylu wspaniałych głosów w jednym momencie bez wątpienia stanowi nie lada gratkę.

Liczne oryginalne rozwiązania sprawiają, że dla wielu widzów "Śpiewajmy razem. All Together Now" stał się pogromcą TVP i "The Voice". Bez wątpienia Telewizja Polska tak łatwo nie zrezygnuje ze swojego show, ale z czasem zobaczymy, kto wyjdzie z tego pojedynku obronną ręką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Dzisiaj o 20:20 pół Warszawy włączy TVP. Ważne wydarzenie ściągnie tłumy przed telewizory
  4. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  5. Policja w domu Rodzinki.pl. "Krzyki w niebogłosy, liczne wezwania"
  6. Burza wokół 14-letniej Roksany Węgiel. Wszystko przez zbyt wyzywający strój (Zdjęcie)

Następny artykuł