Za "Spider-Mana" pokochał go cały świat. Nie żyje Legenda

Za "Spider-Mana" pokochał go cały świat. Nie żyje Legenda

Świat fanów komiksu obiegły niezwykle smutne wiadomości. Nie żyje twórca legendarnych postaci, jak Spider-Man oraz Doktor Strange. Steve Ditko odszedł w wieku 90 lat w swoim domu.

Nie ma chyba na świecie fana komiksów, który nie rozpoznawałby genialnie stworzonych postaci uniwersum Marvela. Za powstanie niektórych z nich odpowiedzialny był Steve Ditko - rysownik oraz scenarzysta.

Nie żyje twórca postaci takich jak Spider-Man oraz Dr Strange

90-letni artysta zmarł w swoim domu pod koniec czerwca. Wiadomość o jego odejściu była utrzymywana w tajemnicy aż do teraz. - Dziś rodzina Marvela jest w żałobie po stracie Steve'a Ditko. Zmienił całą branżę i uniwersum Marvela. Jego dziedzictwo nigdy nie zostanie zapomniane - napisano ze smutkiem na Twitterze znanego wydawnictwa.

Reakcja załamanych sympatyków Marvela

Świat fanów komiksu pogrążył się w głębokiej żałobie. Czytelnicy zaznaczają, że jeszcze długo na rynku nie pojawi się rysownik z tak genialnym talentem oraz wizjonerskim podejściem do tworzenia. Do przyjaciół scenarzysty spływają właśnie kondolencje z całego świata. Fani zaznaczają w nich, iż oni sami oraz kolejne pokolenia nigdy nie zapomną genialnych postaci, które rysownik wykreował w czasie swej artystycznej pracy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiśniewski stracił(!) włosy, wygląda jak potwór. KOSZMARNA przemiana gwiazdora
  2. Była największą gwiazdą polskiego „Top Model”. Zbiera śmieci na ulicach
  3. Martyna Wojciechowska w żałobie. Tragiczny wypadek zabrał najbliższą jej osobę
  4. Wybierasz czworonożnego przyjaciela na długie lata? Te rasy zostaną z Tobą na dłużej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News