Legendarna piosenkarka próbowała się zabić! Fani Spice Girls są wstrząśnięci

Legendarna piosenkarka próbowała się zabić! Fani Spice Girls są wstrząśnięci Źródło: screen youtube.com/SpiceGirlsVEVO

Spice Girls to prawdziwa ikona muzyczna lat 90. ubiegłego wieku. Teraz wokół członkiń tego zespołu gromadzą się światowe media, a to za sprawą ich wielkiego powrotu. Jednocześnie ich fani są przerażeni wyznaniem jednej z piosenkarek.

Spice Girls zna chyba każdy, ponieważ ciężko było w życiu nie usłyszeć, chociażby jednego z ich wielkich hitów. Teraz oficjalnie zostało potwierdzone, że zespół powraca i to od razu z trasą koncertową, która odbędzie się już w przyszłym roku. Fani są zachwyceni, ale jednocześnie do tych wspaniałych wiadomości trafiają do nich informacje o koszmarze jednej z idolek.

Jedna ze Spice Girls chciała popełnić samobójstwo

Bycie gwiazdą tylko w teorii wiąże się z lekkim i łatwym życiem. Oczywiście będąc tak popularnym i mając tak dużo pieniędzy, jak światowe gwiazdy muzyczne nie mamy takich samych problemów, co przeciętni ludzie. Nie musimy się martwić rachunkami oraz tym, czy pieniędzy starczy do końca miesiąca. Jednak nie oznacza to, że celebryci w ogóle nie mają problemów. Światowy show-biznes przerósł już wiele osób. Życie pod ciągłą presją fanów, praktycznie brak prywatności i natarczywość paparazzi to tylko nieliczne sytuacje, z którymi muszą się borykać gwiazdy. Niestety taki tryb życia bardzo często odbija się zarówno na zdrowiu fizycznym, jak i psychicznym, a dodatkowo dochodzą do tego częste imprezy, morze alkoholu i nierzadko narkotyki. Mel B, w swojej autobiografii pod tytułem "Brutalnie szczera"  ujawnia swoje mroczne tajemnice oraz to jak zmagała się z potworną depresją. W książce znajdziemy zarówno fragmenty o próbie samobójczej, jak i te, w których piosenkarka opowiada jak zażywała kokainę na planie programu "X Factor".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łamiące wyznanie Mel B

- I o to jestem, mam 39 lat, gapię się w lustro w łazience mojego wynajętego domu w Kensington w Londynie, trzymam otwartą butelkę aspiryny, z zapasów na czarną godzinę, które gromadziłam przez rok. Wkładam jedną tabletkę do ust. Z każdą kolejną tabletką zastanawiałam się i pytałam siebie: "Czy jesteś pewna?" I biorę kolejną pigułkę. Dziesiątą, dwudziestą, pięćdziesiątą, setną. "Jesteś pewna, Melanie?" - czytamy w biografii. - Był czwartkowy wieczór. 11 grudnia 2014 roku. Wróciłam z kolacji z moim mężem Stephenem. Nazajutrz szłam na plan programu X Factor. Będzie czerwony dywan, założę piękną sukienkę, moje włosy i makijaż będą perfekcyjne, ale to absolutnie nie jest prawda. Nie obchodzi mnie żadna z tych rzeczy. Moje życie się rozsypało i chcę odejść - pisze piosenkarka. Wielu fanów w tym momencie ma naprawdę duże obawy o swoją idolkę. Boją się, że Mel B nie udźwignie powrotu Spice Girls i ponownie stoczy się na samo dno. Ciężko im się dziwić, skoro piosenkarka sama przyznaje się do tak strasznych rzeczy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Była największą gwiazdą serialu Ranczo. Teraz publicznie prosi o pracę
  2. Odeszła znienawidzona gwiazda TVN. Widzom aż trudno w to uwierzyć
  3. Dantejskie sceny w M jak Miłość! Widzowie wstrzymali oddech
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł