Młodzież Wszechpolska próbuje od dłuższego czasu przekonywać Polaków do negatywnego nastawienia względem przyjęcia uchodźców do naszego kraju. Aby to osiągnąć, postanowili nawet zorganizować happening, w którego czasie miała zostać odegrana… sztuka teatralna. Jak się później okazało, nikt nie był nią jednak zainteresowany.

Na jednej z ulic Namysłowa pięcioosobowa grupa aktorska zdecydowała się zaprezentować przechodniom przedstawienie pokazujące, jakie zagrożenie niesie za sobą rozlokowanie w Polsce wyznawców islamu. Chociaż happening był przygotowany na około 50 osób, w jego pobliżu nie pojawił się prawie nikt.

Członkowie Młodzieży Wszechpolskiej starali się wypromować swoją sztukę między innymi w mediach społecznościowych. Ostatecznie nie przyniosło to jednak oczekiwanego przez nich efektu. O przebiegu happeningu poinformował za to na Facebooku miejscowy działacz KOD, Adam Świtlik.

– Cieszę się, że Namysłowianie poprzez swoją nieobecność okazali dezaprobatę wobec takich wybryków o charakterze co by nie powiedzieć rasistowskich-faszystowskich. Cieszę się też, że ta piątka przyjezdnych zapaleńców nie spaliła przed ratuszem np. kukły żyda lub innej! Brawo Namysłowianie! – napisał Świtlik na swoim profilu. Do wpisu dodał także zdjęcia ukazujące, jaką liczbę widzów przyciągnął spektakl.

Całe wydarzenie odbiło się echem w sieci, gdzie internauci nie szczędzili żartów.

...

Zobacz również

 

Opublikowany przez Menachem Begin na 2 września 2017

Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook

Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]