Jedna z polskich YouTuberek opublikowała w sieci parodię ostatniego orędzia premier Beaty Szydło. Krótki filmik naturalnie wywołał zachwyt wśród przeciwników obozu władzy i zniesmaczenie wśród zwolenników rządu Prawa i Sprawiedliwości.

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Sejmie i wokół niego gdzie miały miejsce protesty przeciwko obecnemu obozowi władzy, premier rządu Prawa i Sprawiedliwości wygłosiła specjalne orędzie do narodu, w którym zapewniała m.in. że jej rząd robi wszystko, by zapewnić Polakom bezpieczeństwo i stabilizację.

W wystąpieniu szefowej rządu Prawa i Sprawiedliwości dostało się również opozycji, którą oskarżono o próby destabilizacji państwa oraz dzielenia Polaków.

ZOBACZ TAKŻE – Specjalne orędzie premier Szydło. „Jeszcze nie jest za późno” (video)

YouTuberka o nicku Paj postanowiła sparodiować wystąpienie Beaty Szydło.

 – Szanowni Państwo. Obowiązkiem władzy jest dbanie o obywateli państwa. Chcę dzisiaj powiedzieć, że wywiązujemy się z tego obowiązku w pełni i wywiązywać się będziemy już zawsze. Chcę dzisiaj ogłosić nowy program rządowy, który ostatecznie oczyści nasz kraj. Pytają państwo co mu dolega? Kurz! Brud! Destabilizacja! To wszystko dziś dzieli nasz kraj. Nie wolno Polaków skłócać, Polacy zasługują na odkurzacz centralny. Nowy program „Kurz minus” będzie dostępny dla wszystkich polskich rodzin. Zbudujemy wielką rurę, przeciągniemy ją przez całą Polskę, z wylotem na granicę polsko-niemiecką – parodiuje internautka Beatę Szydło.

Jej nagranie wywołało skrajne emocje – przeciwnicy obozu władzy są zachwyceni, a zwolennicy zniesmaczeni.

https://www.youtube.com/watch?v=Hy–2ZexvRM&feature=youtu.be

bh

...

Zobacz również