Kiedy przy okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego wiele osób radośnie i otwarcie celebrowało swój patriotyzm, inni zachowywali się w zdecydowanie odmienny sposób. Jedną z nich była niejaka Zuza, która na Facebooku opublikowała serię zdjęć ukazujących podpalanie flagi Polski oraz wrzucanie ją do toalety. Portal niczego jednak z tym nie zrobił.

Kilka dni temu głośno było w mediach o znikających z Facebooka stronach prawicowych, czy eurosceptycznych. Sprawa ta wywołała ogromną aferę, nad którą internauci dyskutowali przez naprawdę długi czas. Jak się jednak okazuje, reguły usuwania stron oraz postów z portalu pozostają wciąż bardzo niezrozumiałe.

Zdjęcia, na których widać płonącą polską flagę, kobieta opublikowała na grupie „NIE dla Tomasza Lisa w TVP – PL”. Chociaż wiele osób natychmiast ostro skrytykowało ją w komentarzach oraz zgłosiło post, pozostawał on dostępny przez naprawdę długi czas. Nikt nie zareagował bowiem otwarcie na tego typu zhańbienie narodowych barw.

Internauci zapowiadają już, że zgłoszą całą sprawę do prokuratury. Czas jednak pokaże, czy ów Zuza poniesie realne konsekwencje swoich działań.

Fot. wTemacie24.pl (Facebook/NIE dla Tomasza Lisa w TVP – PL)
Fot. wTemacie24.pl (Facebook/NIE dla Tomasza Lisa w TVP – PL)

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również