Prawo i Sprawiedliwość nie zapomniało o swoim byłym senatorze Bogdanie Pęku, który musiał zrezygnować z kariery politycznej po potężnej wpadce wizerunkowej. W ramach rekompensaty otrzyma stanowisko w radzie nadzorczej Banku Pocztowego.

Kariera polityczna Bogdana Pęka trwała nieprzerwanie przez kilka lat do dnia kiedy zostało opublikowane zdjęcie, na którym senator leży nieprzytomny w korytarzu sejmowym. Okazało się, że jego pozycja nie była przypadkowa, polityk był w stanie upojenia alkoholowego.Przez wzgląd na zbliżające się wybory partia nie mogła pozwolić aby tego typu zachowanie było z nią kojarzone, w związku z czym został pozbawiony możliwości reelekcji.

„Prawo i Sprawiedliwość nie zapomina o swoich” tak media kwitują wybór niepokornego byłego senatora do rady nadzorczej Banku Pocztowego. Nie jest to odosobniony przypadek, gdy główne postaci afer dostają państwowe stanowiska. Adam Hofman znany z afery madryckiej jest głównym kadrowym w państwowych spółkach. Grzegorz Biernacki zamieszany w aferę SKOK-ów został szefem senackiej Komisji finansów.

Internauci zarzucają Prawu i Sprawiedliwości, że przed wyborami obiecywało zakończenie „kolesiostwa” na państwowych stanowiskach, natomiast teraz sama wstawia swoich ludzi. Inni przekonują, iż takie zmiany są konieczne aby wymienić starych pracowników na osoby bardziej wykwalifikowane.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

wk źródło:superstacja.tv

...

Zobacz również