Jak twierdzą właściciele tego „domu uciech”, w tym miejscu klienci mogą rozwinąć swoje fantazje seksualne i dać im upust. Nietypowy apartament mieszczący się w podwarszawskim Żyrardowie to pierwsze takie miejsce w Polsce. Złośliwi jednak wskazują, że cena za noc w nim jest wyższa niż skorzystanie z usług prostytutki.

„Szampan i sekrety”, bo tak nazywa się to miejsce, to cały apartament specjalnie przygotowany do sprawiania tej najbardziej intymnej radości. Jego klienci idą w nim na całość i spełniają swoje najskrytsze pragnienia seksualne – w miejscu tym mamy całe pokoje aranżowane na miejsca z fantazji erotycznych. Sala lekcyjna, pokój w szpitalu, a nawet pokój zabaw seksualnych Christiana Greya z popularnej serii książek – to tylko kilka z nich.

Jak mówią właściciele „apartamentu uciech”, chcieli dokonać rewolucji w świadomości Polaków i pokazać im, że seks to zabawa. Co ciekawe, zdradzają, że klienci to najczęściej pary, które chcą rozwijać swój związek i razem odkrywać swoją seksualność.

 – Chcemy dokonać małej rewolucji w świadomości Polaków. Seks jest zabawą, radością i przyjemnością. Należy się nim po prostu bawić i cieszyć. W seksie powinno znaleźć się miejsce na śmiech, zabawę i radość. Mam wrażenie, że obecnie seks jest przedstawiany jako dziedzina olimpijska, bo wszędzie znajdziemy porady w stylu „jak być doskonałym kochankiem”, „jak robić to lepiej, fajniej, mocniej i dłużej”, co przypomina bicie rekordów. Zapomina się, że jest to po prostu zabawa i przyjemność – mówi właścicielka.

Dla wielu nie do przyjęcia jest jednak cena, którą trzeba zapłacić od osoby za skorzystanie z jednego z pokojów w apartamencie. Za wynajęcie tego miejsca ceny za jedną osobę wahają się od 500 zł za seks w bardziej „typowych miejscach” do 1200 zł za rozkosz w „pokoju Greya”. Oznacza to, że na zafundowanie sobie zabawy w tym miejscu należy przygotować przynajmniej 1000 złotych, ale fani książek o Christianie Greyu muszą już wyłożyć z kieszeni niemal 2,5 tys. złotych. Złośliwi komentatorzy wskazują, że to o wiele drożej niż wynająć pokój w hotelu na kilka godzin.

...

Zobacz również