Sosnowiec stał się świadkiem niewyobrażalnej tragedii. 23-letni mieszkaniec miasta zmarł, a jego rówieśniczka trafiła do szpitala. Zdarzenia, które doprowadziły do przerażających wydarzeń, badane są przez policję.

Wczoraj wieczorem, przy sosnowieckiej ulicy Małobędzkiej 23-letni mężczyzna wyskoczył z okna bloku mieszkalnego. Wcześniej pokłócił się ze swoją znajomą, również 23-latką, którą ranił nożem.

Kobieta żyje tylko dzięki jednemu z miejscowych policjantów, który zadecydował o wysłaniu na miejsce patrolu po tym, jak odebrał informację o odwołaniu zgłoszenia z tego samego miejsca. Czujność mundurowego uratowała życie ranionej nożem w szyje i głowę kobiety.

Sosnowiec miejscem wielkiej tragedii

Przybyli na osiedle policjanci pomogli opatrzeć rany zaatakowanej nożem, a w międzyczasie sprawca schował się w jednym z mieszkań. Gdy na miejsce dojechały posiłki, przystąpiono do dalszych działań.

Policjanci chcieli wejść do środka, ale wtedy w drzwiach pojawił się mężczyzna, który trzymał w ręce nóż, przyłożony do okolic szyi kobiety. Wszędzie widać było wiele krwi. Policjanci wyjęli broń i wezwali mężczyznę do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia – powiedział Mariusz Łabędzki z sosnowieckiej policji.

Po upewnieniu się, że rannej kobiecie nic nie zagraża, policjanci przeszli do zatrzymania sprawcy zamieszania. Nikogo już jednak nie aresztowali.

Policjanci usłyszeli w międzyczasie jakby trzask drzwi, ale do środka mieszkania weszli po dłuższej chwili, upewniając się wcześniej, że w środku nie ma innych osób, wobec których ten człowiek mógłby skierować swoją agresję. Okazało się, że w mieszkaniu nie ma nikogo, a na ziemi leży ciało 23-latka, który zdecydował się wyskoczyć z balkonu. Ten człowiek był znany dzielnicowemu, który miał z nim wcześniej do czynienia przy okazji innych spraw, w których uczestniczył. Kobieta zabrana została do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – dodaje Łabędzki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona posła PiS PRZYŁAPANA. Dziennikarze poniżyli ją w biały dzień
  2. Dantejskie sceny w polskich sklepach. Internet obiegły porażające zdjęcia
  3. Chodakowska krytykuje porady Lewandowskiej. Straszy MIAŻDŻYCĄ i TOKSYNAMI

10 najbardziej przerażających miejsc na świecie [ZOBACZ!]

8 najdziwniejszych relikwii, które przyprawią cię o zawrót głowy

źródło: dziennikzachodni.pl