Awantura na SOR w Kielcach. Pacjent rzucił się na ratownika

Awantura na SOR w Kielcach. Pacjent rzucił się na ratownika

Pracownicy SOR nie spodziewali się, że ich nocna zmiana przebiegnie w tak niesprzyjających warunkach. Jeden z pacjentów kieleckiej placówki rzucił się na pracownika. Dla jednego z nich skończyło się to poważnymi obrażeniami.

Pacjent SOR rzucił się na pracowników w momencie, kiedy ci chcieli umieścić go w karetce. Nie wiadomo, co było przyczyną ataku agresji u pacjenta, który wkrótce trafił do aresztu. Sprawa jest bardzo poważna, bowiem pracownika SOR odniósł obrażenia i sam potrzebował pomocy.

Pracownicy SOR pobici przez pacjenta. Jeden z nich trafił do szpitala

W kieleckiej placówce medycznej doszło do bardzo niepokojącego wydarzenia. Jeden z pacjentów, który znajdował się na SOR, zaatakował personel, który chciał udzielić mu pomocy. Mężczyzna był prowadzony do karetki, ale nagle dostał swoistego "szału". Zaczął bić pracowników, kopać ich, a także krzyczeć i przeklinać. Personel nie był w stanie sobie z nim poradzić. Powiadomiono o sytuacji służby, które wkrótce pojawiły się na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze musieli interweniować.

Pracownik personelu medycznego po wszystkim sam potrzebował pomocy

Niestety, sytuacja nie obyła się bez szkód na zdrowiu dla pracownika medycznego, który odniósł w starciu z agresywnym napastnikiem poważne obrażenia. Przynajmniej wszystko na to właśnie wskazuje, bowiem w innym przypadku nie zostałby skierowany na oddział chirurgii, gdzie, jak informuje Anna Mazur-Kałuża, rzecznik szpitala kieleckiego (w rozmowie z Onetem), mężczyzna spędził kilka godzin pod opieką lekarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Pobicie było na tyle poważne, że musiał zostać po badaniach w obrębie SOR skierowany do Kliniki Chirurgii Ogólnej, gdzie był kilkanaście godzin hospitalizowany - mówi rzecznik szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Agresywny mężczyzna został zatrzymany przez policję, a wkrótce z pewnością usłyszy zarzuty za pobicie. Funkcjonariusze prowadzą teraz ws. wezwania śledztwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: Onet

Następny artykuł