Wokół sprawy tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera mimo upływu czasu pojawia się coraz więcej pytań. Portal Wirtualna Polska przeprowadził więc sondaż, w którym internauci mieli wypowiedzieć się na temat tego, czy chcą wznowienia śledztwa w sprawie rzekomego samobójstwa polityka. Wyniki nie pozostawiają złudzeń.

W sondażu wzięło udział łącznie 43912 Polaków. Rezultat był bardzo wymowny. Aż 92% osób chce wznowienia śledztwa w sprawie śmierci Leppera. Jedynie 8% uważa, że została ona już definitywnie rozwiązana i nie ma sensu do niej wracać.

Wyniki są bardzo znaczące i jednoznaczne. Korespondują także z głosami wielu byłych współpracowników Leppera, którzy wciąż uważają, że śledztwo powinno zostać wznowione, gdyż do tej pory Polacy nie poznali prawdy na temat śmierci polityka. Wiele osób podejrzewa, że posiadał on niewygodną wiedzę oraz dokumenty, którymi mógł zaszkodzić wpływowym elitom. Wskazują więc na teorię, według której Lepper miałby zostać zamordowany. Bez wznowienia śledztwa trudno jednak stwierdzić, czy może to być prawda. Jak widać, Polacy chcą więc ponownie sprawdzić wszystkie dowody i szczegóły oraz upewnić się w rozwiązaniu tej kontrowersyjnej historii.