19-letni imigrant z Somalii, który aktualnie mieszka w austriackim Klagenfurcie, musiał być poważnie zaskoczony, kiedy okazało się, że jego potencjalna ofiara potrafi zaciekle się bronić. Zamiast okraść i zgwałcić, uchodźca wylądował w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w trakcie świąt Bożego Narodzenia. 19-letni uchodźca z Somalii, który osiedlił się w austriackim mieście Klagenfurt, będąc w jednym z barów postanowił zgwałcić 23-letnią kobietę, a inną miał zamiar okraść.

Somalijczyk nie spodziewał się jednak tego, co się w końcu stało. 23-latka nie okazała się bowiem łatwą ofiarą. Kobieta zaciekle się broniła przed żądzami Somalijczyka. Robiła to do tego stopnia skutecznie, że Somalijczyk stracił przytomność i musiał być hospitalizowany.

Mężczyzną już zajęła się policja. Okazało się, że jeszcze przed próbą gwałtu zwinął w damskiej toalecie portfel innej 22-letniej Austriaczki. Już przesłuchano okradzioną kobietę, jak i tę, która posłała 19-latka do szpitala.

Napastnik jeszcze przez kilkadziesiąt godzin po zajściu nie był w stanie odpowiadać na pytania zadawane przez policję. Wszystko przez to, że do wtorku pozostawał nieprzytomny. Dopiero po jego przebudzeniu policja mogła z nim porozmawiać. Jak oświadczył 19-latek nie pamięta nic z incydentu, jaki miał miejsce w barze.

pt

...

Zobacz również