Sołtys
Facebook.com Sulecinek
Monika Majko - 1 Maja 2020

Brak nam słów na tak duży hejt. Drzwi sołtysa zostały zdewastowane, bo nie chciał podać adresu zakażonej osoby

Sołtys zachował dane zakażonej osoby dla siebie, mieszkańcy wsi potraktowali go w nieprawdopodobny sposób. Drzwi jego domu zostały zdewastowane, mężczyzna był w szoku.

Sołtys wsi Sulęcinek przyznał, że zupełnie nie spodziewał się takiej reakcji. jeden z mieszkańców miejscowości został zakażony koronawirusem, inni domagali się ujawnienia tożsamości chorego. Kiedy Mateusz Ciołek odmówił przekazania danych pacjenta, spotkał się z falą hejtu i agresji.

Polsat przekazał dobre wieściMinisterstwo potwierdziło. Duża grupa Polaków otrzyma dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Sołtys odmówił ujawnienia danych mieszkańca wsi, który został zakażony koronawirusem

Drzwi domu sołtysa zostały zdewastowane, obrzucono je jajkami i zniszczono wulgarnymi napisami. Mężczyzna został nazwany m.in. "oszustem i kłamcą". Mateusz Ciołek przyznał w rozmowie z Radiem Poznań, że nie spodziewał się tak agresywnej reakcji po członkach lokalnej społeczności.

- Nigdy wcześniej nie spotkała mnie taka sytuacja. Po prostu szok. Nie spodziewałem się, że coś takiego może w ogóle mieć miejsce - wyznał sołtys wsi Sulęcinek.

Dom sołtysa wsi Sulęcinek został zdewastowany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Na oficjalnym profilu Facebookowym Sulęcinka opublikowano specjalne oświadczenie w tej sprawie. Członkowie Rady Sołeckiej wsi Sulęcinek w Wielkopolsce wyrazili swoje ogromne zdumienie i oburzenie zaistniałą sytuacją. Wzywają sprawców do ujawnienia się i przeprosin sołtysa.

Dzisiaj grzeje:

1. Akcja ratunkowa zakończyła się wielką tragedią. Dziecko nie żyje, ciężko powstrzymać łzy

2. Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia? Niepokojące szczegóły na najnowszych zdjęciach

- Kiedy w ekspresowym tempie rozniosło się po sołectwie, że jeden z mieszkańców Sulęcinka jest zakażony koronawirusem, z niezrozumiałych dla nas powodów na sołtysa Sulęcinka Mateusza Ciołka wylała się fala hejtu i agresji. Powodem była niemożność ujawnienia danych osobowych zakażonej osoby. [...] Życzymy zdrowia osobie chorej i jej najbliższym. Natomiast osobie (osobom), która była autorem debilnych napisów na drzwiach życzymy powrotu do człowieczeństwa i odkupienia swoich przewinień - napisano w oświadczeniu Rady Sołeckiej wsi Sulęcinek w Wielkopolsce, opublikowanym w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendę
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Najlepsze na świecie ciasto "skubaniec" zrobisz w 30 minut. Jest kruche, z bezą i owocami

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News