Sokół okrutnie poniżył Honoratę Skarbek i jej chłopaka. To aż boli

Sokół okrutnie poniżył Honoratę Skarbek i jej chłopaka. To aż boli

Sokół zbyt brutalnie skomentował zachowanie Honoraty Skarbek? Raper w niewybrednych słowach na swojej najnowszej płycie postanowił obrazić polską piosenkarkę i jej chłopaka, wyzywając ją od najgorszych. Czy tak bolesne słowa sprawią, że artystka skonfrontuje się ze słynącym z ciętego języka wykonawcą muzycznym?

Sokół obraził Honoratę Skarbek i jej chłopaka, rapera Smolastego? Od dawna wiadomo, że raperzy nie przepadają za sobą. Według dziennikarzy Vogule Poland, popularny artysta miał dać upust swoich negatywnych emocji względem kolegi po fachu w piosence "Koniec Gatunku" ze swojej najnowszej płyty. Czy dojdzie do konfrontacji między wokalistką a raperem?

Sokół obraża polskie gwiazdy na swojej najnowszej płycie?

Kontrowersyjny fragment piosenki "Koniec gatunku" zwrócił uwagę wszystkich fanów show-biznesu, którzy zaczęli w utworze dopatrywać się komentarza do relacji łączącej Sokoła i Smolastego. - Nagle wynurza się para ᴢ tunelu, jak straciłem całą nadzieję. Krzyczę, płaczę, biegnę i śmieję się do nich jak radowy debil. I poznaję nagle te gęby i mina mi rzednie, jak ᴡ taniej komedii. Ona to słaba szafiara, on taki raper idiota. Ona się nagle potyka i wpada tym lepszym profilem do błota. Kretyn drze gębę, że spotkał Sokoła i kręci na Stories na żywo. Wypłacam mu liścia backhandem i grzecznie mu wołam: “Weź k**** debilu to wyłącz”. Po co samary z Vitkaca tu taszczysz i jeszcze te trzy powerbanki. Nawet jak wrzucisz k****a to z własnym będziesz mieć tu max dwa lajki - rapuje artysta na swoim najnowszym krążku zatytułowanym "Wojtek Sokół" Wydawać by się mogło, że te słowa mogły być skierowane względem zmyślonej pary osób, jest jednak wiele poszlak wskazujących, że chodziło o wspomniane gwiazdy polskiego show-biznesu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Skarbek i Smolasty odwołają się do tekstu piosenki?

Wskazówkami, dzięki którym możemy sądzić, że tekst piosenki skierowany jest do rapera i jego dziewczyny, jest fakt, że Honorata Skarbek swoją wielką karierę zaczynała od bloga poświęconego modzie, a do sytuacji na Instagramie rzeczywiście miało dojść dzięki Smolastemu, który miał potajemnie nagrywać artystę i publikować to w swoich social mediach. Czy Skarbek i Smolasty zareagują jakoś na słowa Sokoła? Warto zaznaczyć, że para gwiazd nie jest jedyną, która została zaatakowana przez muzyka. Jedną z takich osób jest także była kandydatka z list SLD na prezydenta i obecna dziennikarka TVP - Magdalena Ogórek.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agata Duda ma nogi do nieba i figurę modelki! Te zdjęcia odbiorą wam mowę!
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  źródło: Vogule Poland   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News