Śnieg
pixabay.com
Monika Majko - 1 Grudnia 2020

Wasze zwierzaki też już nie mogą doczekać się śniegu?

Śnieg dla niektórych stanowi najbardziej wyczekiwany element zimy, jedni go uwielbiają, inni tylko czekają, aż się roztopi. Te zwierzaki za nim przepadają, a wy?

Śnieg dla tych futrzastych czworonogów nie jest żadną przeszkodą w zabawie, dzięki gęstej sierści nawet nie czują jego chłodu i wprost przepadają za zabawą na białym puchu.

Polski gwiazdor walczy z nowotworem. Siostra błaga o pomoc, sytuacja jest krytycznaPolski gwiazdor walczy z nowotworem. Siostra błaga o pomoc, sytuacja jest krytycznaCzytaj dalej

Choć w ostatnich latach zimy w Polsce są raczej łagodne, wiele osób wciąż nie traci nadziei na białe święta. Niestety, na razie prognozy synoptyków nie są optymistyczne.

- Prognoza modelu IMGW-Reg dla wybranych miast w Polsce zapowiada, że grudzień charakteryzować się będzie średnimi temperaturami powietrza w klasie "powyżej normy". W rejonie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Kielc, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego średnia miesięczna temperatura powietrza może zostać przekroczona o ponad 1,0°C. [...] Średnie temperatury "w normie" przewiduje się miejscami w południowo-zachodniej i północno-wschodniej Polsce - podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Z kolei specjaliści z AccuWeather podkreślają, że wraz z końcem grudnia prawdopodobnie nadejdzie ocieplenie. To oznacza, że nawet jeśli spadnie śnieg, to nie utrzyma się on długo, a tegoroczne Święta Bożego Narodzenia raczej nie będą białe.

Czekacie na śnieg w tym roku, tak jak zwierzaki na zdjęciu?

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News