sms front_po
pixabay
Anna Maria Guziewska - 11 Grudnia 2018

Nastolatka pisała SMS-y w wannie. Dziewczyna nie żyje

SMS ją zabił? Niewyobrażalne zdarzenie właśnie miało miejsce w jednym z rosyjskich miast. W Bracku rodzice weszli do łazienki i znaleźli swoją córkę martwą. Nie mogli uwierzyć, jaka była przyczyna tego dramatycznego znaczenia.

SMS zabił Irinę. Piętnastolatka leżała w wannie wypełnionej wodą, kiedy doszło do tragicznego zdarzenia. Gdy rodzice weszli do łazienki, z przerażeniem odkryli ciało ich dziecka. Długo nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Media w Rosji opisały całą sytuację, aby przestrzec innych przed nierozwagą.

Co się stało w rosyjskim Bracku? Pisała SMS, nie żyje

Irina podłączyła smartfona do ładowarki. W tym czasie pisała SMS w wannie. Telefon wyślizgnął się z jej rąk i została porażona prądem. Zmarła natychmiast. Niestety, jak podają, media nie był to pierwszy wypadek, do którego doszło w podobnych okolicznościach. "The Sun" podaje, że w lutym tego roku podobnie zmarła dwunastoletnia Ksenia z Rosji. Jej również wymsknął się z rąk telefon i została porażona prądem. Zaniepokojona długą nieobecnością córki, mama dziewczynki postanowiła wejść do łazienki. Znalazła tam ciało swojej córki. Rodzice Iriny nie mogą się pogodzić ze śmiercią córki. Cały czas zadają sobie pytania, czy tragedii można było uniknąć. Dziewczyna była dla nich prawdziwym skarbem. Zdolna, piękna i utalentowana. Rosjanka trenowała sztuki walki, zdobyła nawet kilka odznaczeń. Wyrazy współczucia dla rodziny przekazała federacja sportowa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej

Wyrazy współczucia płyną zewsząd

- Tragiczny wypadek odebrał życie naszej zwyciężczyni, koleżance i uczennicy Irinie Rybnikowej. Nasza ukochana koleżanka była kandydatką do mistrzowskiego tytułu w pankrationie. Spoczywaj w pokoju - pojawiło się w oświadczeniu. Rodzice dziewczyny oraz jej siostra przekazują, że nie mogą się pogodzić z jej stratą. Siostra piętnastolatki - Tatiana - wspomniała ją jako ciepłą i wspaniałą osobę, z której stratą nikt nie może się pogodzić. Nie wiadomo, czy tragedii można było uniknąć. Dziewczyna nie przemyślała swojego postępowania. Tragiczny wypadek pokazuje, że nieuwaga może zakończyć się tragicznie. Dla dziewczynki nie było ratunku, pomimo wezwanej pierwszej pomocy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia! Poseł PiS wjechał autem w dzieci. Skandaliczne zachowanie
  2. Największa tragedia w życiu Katarzyny Dowbor. Straciła niemal wszystko
  3. Elton John nigdy nie pogodził się z tą stratą. Największa tragedia w historii muzyka
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
dziennikarka2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJECzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News