Polacy masowo dostają pilne SMS-y z ostrzeżeniem od rządowej komórki. Poznaliśmy treść, wielu grozi poważne niebezpieczeństwo

Polacy masowo dostają pilne SMS-y z ostrzeżeniem od rządowej komórki. Poznaliśmy treść, wielu grozi poważne niebezpieczeństwo Źródło: Pikio.pl

SMS z ostrzeżeniem dociera do Polaków, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przestrzega przed poważnym niebezpieczeństwem. W najbliższych godzinach należy zachować szczególną ostrożność.

SMS z ostrzeżeniem został wysłany do Polaków, w najbliższych godzinach może być wyjątkowo niebezpiecznie. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ogłosiło pilny alarm dla kraju, należy zachować szczególną ostrożność i stosować się do zaleceń lokalnych służb ratunkowych.

SMS z pilnym alertem od RCB dociera do Polaków

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało do obywateli pilne smsy z alarmem pogodowym, w najbliższych godzinach na terenie kraju może dojść do gwałtownych zjawisk pogodowych, które stanowią dla mieszkańców ogromne niebezpieczeństwo. Meteorolodzy przewidują obfite opady deszczu oraz burze, miejscami również z gradem.

- Uwaga! Dziś wieczorem (22.06) i w nocy ulewny deszcz i burze z gradem. Przygotuj się na podtopienia. Stosuj się do poleceń służb - przekazało RCB Polakom w komunikacie smsowym.

RCB wysyła smsy do Polaków, w najbliższych godzinach na terenie kraju wystąpią silne opady deszczu i burze

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

W najbliższych godzinach na terenie kraju prognozuje się występowanie ulewnych deszczy oraz burz. Pogoda już od kilku dni daje się we znaki m.in. mieszkańcom południowej części kraju. Małopolska zmaga się ze skutkami powodzi, wywołanej przez obfite opady deszczu w miniony weekend. RCB ostrzega przed możliwymi podtopieniami również w innych częściach kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Niemal całe wschodnie pasmo kraju objęte jest alertami meteorologicznymi drugiego stopnia wydanymi przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. ogłoszono również ostrzeżenie trzeciego stopnia dla mieszkańców wybranych powiatów w województwie mazowieckim.Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Pies codziennie czekał przy skrzynce na listy. W końcu zauważył listonosza, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Grażyna Torbicka zdradziła gorzki sekret udanego związku. Dla wielu rada okaże się totalnym zaskoczeniem
  5. Magda Narożna ma zdjęcia, które podnoszą ciśnienie milionom Polaków. Nie każdy odważyłby się tak pozować
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News