SMS od rządu
Pikio.pl
Monika Majko - 9 Października 2020

Dzisiaj wszyscy Polacy dostaną identycznego SMS-a od rządu. Znamy treść wiadomości

SMS ma zostać dzisiaj wysłany do wszystkich Polaków, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przekaże pilny alert. W sieci opublikowano treść wiadomości.

SMS o identycznej treści ma dzisiaj dotrzeć do wszystkich Polaków, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przekaże pilne informacje, wiadomo, czego dotyczą. W sieci pojawiał się treść wiadomości z ostrzeżeniem.

SMS ma dotrzeć do wszystkich Polaków, pilne ostrzeżenie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o kolejnym dobowym rekordzie potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie naszego kraju, koszmarne wiadomości obiegły krajowe media. W związku z dramatyczną sytuacją, już wczoraj premier Mateusz Morawiecki przekazał Polakom najnowszą decyzję rządu o zaostrzeniu rygoru sanitarnego na terenie całego kraju.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Od soboty 10 października cała Polska ma zostać objęta żółtą strefą, co oznacza dodatkowe restrykcje dla wszystkich Polaków. Mieszkańcy kraju będą musieli m.in. zastosować się do powszechnego obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Alert RCB w formie sms zostanie wysłany już dzisiaj

W związku z nowymi obostrzeniami, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa planuje pilny alert. Już dzisiaj wszyscy Polacy mają otrzymać wiadomości SMS o identycznej treści. Będzie to informacja o zmianach, wprowadzanych przez rząd od soboty na terenie całego kraju.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Uczniowie natychmiast wracają do domów, poinformowano o nauczaniu zdalnym. Pilna wiadomość ze szkoły podstawowej

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- Od soboty 10.10 cały kraj objęty będzie żółtą lub czerwoną strefą epidemiczną. Dziś mieszkańcy całej Polski otrzymają Alert RCB z informacją o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz linkiem (https://gov.pl/obostrzenia) z pozostałymi obostrzeniami -poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa za pomocą swojego konta na Twitterze.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Totalne remonty Szelągowskiej" jest jednak totalną klapą? Internauci widzą zbyt dużo podobieństw do innego popularnego show, nie pozostawiają złudzeń
  2. Kibice skoków narciarskich są wściekli. Najnowsze doniesienia ws. konkursu w Zakopanem wprawiają w osłupienie
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News