Dziennikarz wyjechał z Polski, teraz mówi głośno: W Smoleńsku był zamach, następny będzie Sejm

Dziennikarz wyjechał z Polski, teraz mówi głośno: W Smoleńsku był zamach, następny będzie Sejm

Smoleńsk, a konkretnie to, co się w nim wydarzyło, wciąż budzi ogromne emocje. Teraz znany dziennikarz, który wyjechał z Polski, ujawnia: "Tam był zamach, następny będzie Sejm"

Wojciech Cejrowski jest znanym dziennikarzem i autorem książek. Jest osobą postrzeganą jako kontrowersyjna. Nigdy nie ukrywa swoich poglądów i sympatii do partii rządzącej. Teraz wypowiedział się na temat, który wciąż budzi emocje: Czy Smoleńsk był miejscem zamachu?

"Smoleńsk to był zamach!"

Zdaniem Cejrowskiego zdecydowanie tak. Dziennikarz nie ukrywa, że jego zdaniem na pokładzie rządowego samolotu doszło do wybuchu. Co więcej, uważa on, że Polska dalej jest zagrożona zamachami. Wojciech Cejrowski uważa, że następnym obiektem zamachu będzie Sejm. Postuluje również, że straż marszałkowska powinna być wyposażona w noktowizory, na wypadek, gdyby zamachowcy wkroczyli do Sejmu nocą, odłączając przy tym prąd. On sam nie mieszka w Polsce i jak mówi, korzysta z tego, że ma prawo do posiadania broni w miejscu, w którym przebywa. Co więcej, dziennikarz nosi ją przy sobie, zawsze nabitą. Myślicie, że to wystarczająco daleko posunięte środki ostrożności?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczna wpadka rządu PiS. Ucierpią miliony Polaków
  2. Małgorzata Wassermann bierze się za Tuska! Druzgocąca decyzja
  3. Popek wybrał imię dla syna
  4. Dramat zwierząt na pustkowiu
  5. Wstrząsające wydarzenia! Córka Popka w szpitalu
ile zarabia cejrowski fot. youtube.com/Telewizja Republika Wojciech Cejrowski fot. youtube.com/Wolnosc24 - Wolność i już! Cejrowski youtube.com/Wojciech Cejrowski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News