Smoleńsk: PiS ujawnia ostateczny dowód na "zamach"

Smoleńsk: PiS ujawnia ostateczny dowód na "zamach"

Smoleńsk wciąż budzi ogromne emocje w całym elektoracie PiS i w samej partii również. Teraz Prawo i Sprawiedliwość ujawnia ostateczny dowód na "zamach", do którego miało dojść w rządowym samolocie.

Katastrofa smoleńska wciąż budzi ogromne emocje. Póki nie zostanie jasno powiedziane, co się tam właściwie stało, prawdopodobnie nie przestanie ona ekscytować ludzi. Teraz partia Jarosława Kaczyńskiego ujawnia ostateczny dowód na "zamach". Prof. Wiesław Binienda, wiceprzewodniczący podkomisji smoleńskiej zapewnia, że dysponuje dowodami, które potwierdzają teorię o wybuchu w kadłubie prezydenckiego Tu-154.

Smoleńsk odkrywa w końcu swoje tajemnice

Co więcej, profesor twierdzi, że szczątki Tupolewa były przenoszone z miejsca na miejsce już po tym, jak rozpoczęto badania nad sprawą. - Wiemy w jakiej konfiguracji był samolot. Mamy oczywiście dużo więcej elementów, które możemy połączyć z tym momentem wybuchu w kadłubie - te drzwi, które się wbiły się na metr głębokości są po jednej stronie. Po drugiej stronie są kolejne drzwi - te wyleciały w powietrze - mówił na antenie TV Republika prof. Binienda. Prof. Binienda podkreśla również, że podkomisja dysponuje "setkami tysięcy zdjęć" z 10, 11 i 12 kwietnia, których analiza jednoznacznie dowodzi, że szczątki z dnia na dzień zmieniały swoją lokalizację. Wnioski polskiego naukowca potwierdza brytyjski ekspert lotniczy Frank Taylor. Przypominamy, że podkomisja smoleńska miała zaprezentować wyniki swojej pracy 10 kwietnia, a więc w ósmą rocznicę katastrofy. Raport jednak ukaże się później. - Powiedział, że bez wątpienia lewe skrzydło uległo eksplozji wewnętrznej - to oderwało końcówkę skrzydła na długości 6,5 metra. Następnie tzw. sloty z lewego skrzydła zostały odstrzelone. Bez wątpienia krawędź przednia tego skrzydła na całej długości została odstrzelona. Również nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że tzw. klapa lewego skrzydła została uszkodzona i uległa rozerwaniu - relacjonował swoje konsultację z Taylorem, prof. Wiesław Binienda.
WARTO ZOBACZYĆ:
  1. Pilne spotkanie na Nowogrodzkiej! Przyszłość partii na włosku
  2. Na żywo ujawnił: Tak służby chcą zniszczyć Tuska
  3. Odszedł najważniejszy polski naukowiec ostatnich 50 lat
Źródło: wiadomosci.wp.pl   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu