Tajemnica Kaczyńskiego i Macierewicza wyszła na jaw! Oszukali miliony Polaków

Tajemnica Kaczyńskiego i Macierewicza wyszła na jaw! Oszukali miliony Polaków

Smoleńsk stał się w 2010 roku symbolem, który wciąż funkcjonuje w publicznej debacie. Co więcej, znana polityk dostrzega w mówieniu o katastrofie prezydenckiego samolotu jako o zamachu element układanki stworzonej przez Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza, aby sięgnąć po władzę w Polsce. Na czym ma polegać kontrowersyjny plan wpływowych działaczy?

Joanna Kluzik-Rostkowska pełni obecnie funkcje posłanki z ramienia Platformy Obywatelskiej. Chociaż niewielu wyborców o tym pamięta, polityk należała niegdyś do Prawa i Sprawiedliwości, w którym także udało jej się zrobić spektakularną karierę.

Plan Macierewicza i Kaczyńskiego

Co ciekawe, działaczka odważnie wypowiada się więc obecnie na temat byłych partyjnych kolegów. W wywiadzie dla Interii odpowiedziała na pytanie, czy Antoni Macierewicz jest obecnie problemem dla ugrupowania rządzącego? - Szaleństwa Antoniego Macierewicza na pewno. Teorie zamachowe, którymi żywił nas przez ostatnich osiem lat, nagle okazały się wyssane z palca. Nawet Jarosław Kaczyński już nie wierzy, że w Smoleńsku doszło do zamachu - powiedziała Kluzik-Rostkowska, sugerując tym samym, iż Macierewicz starał się grać na emocjach Polaków mówieniem o katastrofie smoleńskiej, chociaż sam już nie wierzył w rzekomy zamach.

Smoleńsk - katastrofa czy zamach?

- Macierewicz cynicznie zagrał na katastrofie smoleńskiej i samym Jarosławie Kaczyńskim, który wtedy był w wielkiej żałobie. Gdy rządziła PO, łatwiej mu było snuć fantastyczne wizje. Wtedy mógł nam zarzucać, że coś ukrywamy w związku ze Smoleńskiem. Ale później, będąc szefem MON, przez dwa lata miał nieograniczone możliwości, żeby znaleźć dowody na swoje teorie i nic z tego nie wyszło - dodała w bezpośredni sposób polityk. - Zakończenie organizowania miesięcznic smoleńskich to najlepszy dowód na to, że ostatnia osoba, która chciała wierzyć Macierewiczowi, czyli Jarosław Kaczyński, już mu mówi: koniec, nie wierzę ci, oszukałeś mnie - powiedziała także Kluzik-Rostkowska, kończąc nakreślanie planu polityków obozu rządzącego, w tym głównie Antoniego Macierewicza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda bez szans na drugą kadencję?! Polacy zdecydowali
  2. Dramat Macierewicza! To już jego OSTATECZNY koniec w polityce
  3. Sensacyjne doniesienia! Biedroń rezygnuje z prezydentowania w Słupsku
Następny artykuł