Dziennikarze odkryli niewygodne fakty. Macierewicz ukrywa informacje o Smoleńsku

Dziennikarze odkryli niewygodne fakty. Macierewicz ukrywa informacje o Smoleńsku

Smoleńsk skrywa wiele, nieujawnionych tajemnic? Według doniesień dziennikarzy, szef komisji do spraw wyjaśnienia katastrofy prezydenckiego samolotu - Antoni Macierewicz, ukrywa wiele niewygodnych informacji dotyczących tamtych tragicznych wydarzeń.

Wydarzenia, które rozegrały się w niedaleko miasta Smoleńsk do dzisiaj są szeroko komentowane wśród polskiej opinii publicznej. Niektórzy ze zwolenników teorii mówiących o zamachu, przygotowanym przez rosyjski rząd, potwierdzenie swoich słów znajdowali w raportach komisji, prowadzonej przez Antoniego Macierewicza. Jak się okazuje, były szef resortu obrony może skrywać wiele tajemnic dotyczących tamtych wydarzeń. Dlaczego polityk nie decyduje się na współpracę z mediami? Odpowiedź na to pytanie jest niejednoznaczna.

Smoleńsk pogrążył karierę Macierewicza? Niewygodne fakty w sprawie działania komisji

Komisja kierowana przez Antoniego Macierewicza ma już 9 lat. Przez tak długi czas, byłemu ministrowi obrony nie udało się do końca wyjaśnić przyczyn zdarzeń, które rozegrały się 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku. Mimo że polityk od samego początku postulował wybuch, to okazuje się, że jego teoriom wiary nie dają nawet koledzy z klubu parlamentarnego. Raport, w którym minister prosił o poinformowaniu o wybuchach instytucję pokroju NATO, nie znalazł uznania w oczach rządzących i został odesłany do resortu.

- Macierewicz wystąpił do MSZ o zaalarmowanie o eksplozjach instytucji międzynarodowych i NATO. MSZ tak się wstydziło, że raport AM odesłali...MON Ostateczna kompromitacja „zamachowych” teorii Prawa i Sprawiedliwości. PiS przerzuca teorią spiskową pomiędzy ministerstwami jak gorącym kartoflem - napisał poseł Krzysztof Brejza na swoim Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spotkania komisji będą tajne

Macierewicz, widocznie bojąc się przecieku dalszych informacji dotyczących działania komisji, zdecydował się na zawieszenie współpracy z mediami i ukrycie wszelakich śladów funkcjonowania tej działalności. Następne spotkanie odbędzie się więc bez świadków i fleszy reporterów, którzy przedtem chętnie uczestniczyli w konferencjach zwoływanych przez polityka.

- Przewodniczący podkomisji Antoni Macierewicz poprosił, żeby odbyło się w formule niejawnej. Jeżeli chodzi o kwestie dotyczące budżetu, nic nie będzie tajne - powiedział informator z kręgów rządowych dziennikowi Super Express.

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Super Express

Następny artykuł